Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki ezt a sablonbók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki ezt a sablonbókot veszi elő?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, hogy szép a szemem. Szerintem semmi különleges, maximum a színe (heterochrómia, kék-zöld-sárga), de sokaknak van ilyen, és maximum közelről látni.

Egyszer még általánosban volt egy srác, aki mindenkibe bunkózásból belekötött (2 évvel járt alattam). Egyszer nekem is beszólt, hogy "r.banc". Utána rámnéz megint és: "Basszus, de gyönyörű szemed van." majd egy haverjának "A csaj szemeit nézd"

Az ilyen csajszédítéseken, mint amit az egyik , fiúismerősöm is mondott ("Melyik dimenzióból jöttél, szépszemű) már csak nevetek magamban, mert ezt gondolom, elmondja minden lánynak.

Egy csoporttársam is valamelyik nap leült mellém, és: "Nézhetlek kicsit. Nagyon tetszenek a szemeid"

Vagy egyszer küldtem képet itt az oldalon valakinek magamról.

Reakció: "Nem vagy az esetem, átlagos lánynak tartalak, de a szemed az szép. Bezártam a képet, aztán meg kellett nyitnom megint"


Miért mindenki sablonbókol?


2015. jún. 29. 10:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szép vagy tényleg. :)
2015. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, nem jellemző, hogy mindenki ugyanazt emeli ki(egyébként nem sablon, nem mindenkinek van szép szeme).
2015. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Talán mert tényleg szép a szemed? :)
2015. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eszméletlen jó a heterokrómia. [link]

Nem futunk össze vele mindennap az utcán, szóval... hadd dicsérjük már meg. Vagány. Én örülnék ha ilyen felemás szemem lenne.

Nekem nem a szememet szokták dicsérni, mert 12 egytucat, én a lábaimra kapok bókot (hosszúak és izmosak). Nem vettem észre, hogy mindenkinek a szép a szemed-et nyomatják. Azt is mondják, hogy szexi vagy/jó a hajad (akinek ilyen s..gig érő selymes) stb.

Örülj neki.

2015. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

Talán azért mert a heterochrómia egyáltalán nem olyan gyakori, a nők szemeinek dicsérése pedig már évezredek óta megy.

Igazából tényleg nem értem mi bajod van ezzel, a nőknek örülniük kellene a bókoknak még, ha sablonosak is. A "szép időnk van" is sablonos duma, de mindig el lehet vele kezdeni egy beszélgetést.


Képet mutathatsz magadról, ha gondolod.

2015. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Inkább gondolj abba bele ,hogy hány másik lánynak dicsérik meg a szemét?Elég kevésnek ,szóval szerintem pont örülnöd kéne ,hogy te ez miatt különleges vagy.

Biztos van más is ami szép rajtad ,de egy különleges szem feltűnőbb ,mint bármi más.

Szóval szerintem ez ne zavarjon.

(amúgy ha már küldesz képet megtennéd ,hogy nekem is küldesz? kíváncsi vagyok milyen az az igazán különleges szem) Köszi szépen!

2015. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz ? Kíváncsi vagyok én is.
2015. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Bence_ ***** válasza:
Kérekszépen!
2015. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én is kérnék képet.
2015. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam meg, kérhetek ?
2015. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!