Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki ezt a sablonbók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki ezt a sablonbókot veszi elő?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, hogy szép a szemem. Szerintem semmi különleges, maximum a színe (heterochrómia, kék-zöld-sárga), de sokaknak van ilyen, és maximum közelről látni.

Egyszer még általánosban volt egy srác, aki mindenkibe bunkózásból belekötött (2 évvel járt alattam). Egyszer nekem is beszólt, hogy "r.banc". Utána rámnéz megint és: "Basszus, de gyönyörű szemed van." majd egy haverjának "A csaj szemeit nézd"

Az ilyen csajszédítéseken, mint amit az egyik , fiúismerősöm is mondott ("Melyik dimenzióból jöttél, szépszemű) már csak nevetek magamban, mert ezt gondolom, elmondja minden lánynak.

Egy csoporttársam is valamelyik nap leült mellém, és: "Nézhetlek kicsit. Nagyon tetszenek a szemeid"

Vagy egyszer küldtem képet itt az oldalon valakinek magamról.

Reakció: "Nem vagy az esetem, átlagos lánynak tartalak, de a szemed az szép. Bezártam a képet, aztán meg kellett nyitnom megint"


Miért mindenki sablonbókol?


2015. jún. 29. 10:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem gondolnám, hogy ez sablonbók lenne ha ennyien mondták már. Tényleg szép szemed lehet, ha ennyien dicsérik meg, amiket meg leírtál abból max a dimenziós "bók" a rosszabb.
2015. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy semmi mást nem tudnak megdicsérni rajtad, ezért dicsérik a szemedet.
2015. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

"Szerintem semmi különleges, maximum a színe (heterochrómia, kék-zöld-sárga)"


Pont elég, biztos nekem is nagyon tetszene.

2015. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Van benned valami igazán különleges, egyedi és gyönyörű... és mindenki megdicséri :O

Hogy merészelik?!

Mikor kiemelhetnék pl a teljesen szokványos színű hajadat is, de nehogy a kivételes szemedet dicsérjék meg!


Nem értem a problémádat, legyél inkább büszke rá.

2015. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami szép, akkor szép. Mért baj, ha mondják. Ez nem sablonosság. Nem tudom, hogy lehetne kreatívan mondani.

pl.: Szemeid opálfényű liliomként tündökölnek az égi szüzek palotájának taván. Kevésbé közhelyes nem?

Na de én kíváncsi vagyok, küldj képet. Nem zaklatlak utána ne félj!

2015. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nagyon fontos számomra is a szem, én egyszerűen imádom ha a barátnőmnek szép szemei vannak, és sokszor megdicsérem neki, imádom nézni is, ha nagyon tetszenek.
2015. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ez nem az, de mi mast emeljen ki, ha tenyleg meseszep? Jobban esne, ha a melleidet, fenekedet dicserne? Akkor meg perverz allatnak titulalnad. Ui: muti a kepet a szemedrol. :D
2015. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet, légy szíves nekem is, nagyon kíváncsi vagyok milyen szemeid lehetnek .
2015. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ha azt mondanák h szexi vagy az jobb lenne?
2015. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Küldtem, de aki megkapta/nem kapta meg, az jelezzen, légyszi, mert valami gond van a netemmel, és nem akarok se kihagyni senkit, sem elküldeni kétszer


Köszönet

2015. jún. 29. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!