Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért asszociál mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért asszociál mindenki cicababára?

Figyelt kérdés

Ha kérik itt az oldalon, hogy írjam le, hogy nézek ki, vagy valami kapcsán magam teszem, mindig az a válasz, hogy üresfejű cicababa, biztosan érettségid sincs, biztosan magyarul tudsz csak...

Mi a jó frász köze van ennek a külsőhöz?

Csak annyit írtam, hogy természetes szőke hajam van, mandulaalakú kék szemem, babaarcom, telt ajkaim, és nőies alakom (széles csípő, hosszú lábak, keskeny derék, nagy mell)

Nincsen rajtam semmi mű, és sportosan öltözök. Alig sminkelek, és körmöt se festek


2015. jún. 27. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az általánosítás miatt.Itt az oldalon rengetegen általánosítanak.
2015. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de ha egy nő azt mondja, hogy "én csak egy kicsit sminkelek", az kb. olyan, mint amikor egy alkesz mondja, hogy "csak egy pohárral iszok", aztán rá 10 percre már egy gallon bor van az ürgében.
2015. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak korrektort és szempillaspirált használok
2015. jún. 27. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék hogy nézel ki.
2015. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megismernélek, milyen vagy igazábol személyiségileg
2015. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rólam meg mindenki azt hiszi, érzéketlen bunkó vagyok.

Pedig... tényleg.

Az emberek felszínesek (és most megint általánosítottam).

2015. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg magasról lesz@rom, hogy ki mire asszociál, mikor elolvassa a bemutatkozásomat.
2015. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogalmazd át. "A természetes külső híve vagyok, a hajam szőke, nem festem, a szemem kék, ritkán sminkelek, az arcom szabályos, a magasságom 166 centi, a derekam vékony".
2015. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!