Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem én ezt. Ha a lányok...

Kisboltos kérdése:

Nem értem én ezt. Ha a lányok meglátnak egy magas, izmos, jó kiállású srácot, akkor miért asszociál rögtön mindenki arra, hogy biztos egy bunkó paraszt?

Figyelt kérdés

A vicc az, hogy legtöbbször ezt, egy kevésbé helyes srác teszi. Miből gondolják? Még ha egy buliban, nagyobb társaságban esetleg úgy is viselkedik vagy annak tűnhet, egyáltalán nem biztos, hogy négyszemközt is az, és nem csak kifelé mutatja ezt.

Meg hogy biztos a nőkkel is mekkora tapló...persze.


Hasonszőrű srác


2014. szept. 23. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

De akkor kifelé miért mutatja ezt??? .... Ja mert négyszemközt színészkedik, s buliban nem.


Szóval: általában a csajoknak igazul van. Ha nem vagy suttyó paraszt, akkor sose tűnj annak. Értem?

2014. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egyrészt tényleg vannak ilyenek, másrészt a nem túl előnyös külsejűek ezzel próbálják szépíteni a helyzetüket. Miért, téged ítéltek meg?
2014. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem gondolok senkiről semmi ilyet elsőre csakis akkor ha a stílusa, megnyilvánulása arra enged következtetni :)
2014. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# ebben mondjuk teljesen igazad van.


Én a kicsit visszahúzódóbb fajta vagyok, de néha úgy érzem, hogy csak azért mert a mai divat szerint vágatom a hajamat és öltözködöm (nem a SWAG izére kell gondolni), máris ilyennek könyvelnek el.

2014. szept. 23. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te elégedett vagy a külső megjelenéseddel (és nem vagy polgárpukkasztó, de feltételezem, nem), akkor ne foglalkozz az ilyen véleményekkel.
2014. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!