Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is miért szakíthatott velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is miért szakíthatott velem?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy amikor bevallottam neki hogy még nem voltam úgy fiúval, benne megváltozott valami, és nem is tetszett neki az a nap, amikor ezt bevallottam.
2015. jún. 29. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

Bár a fogalmazásod alapján ez szerintem a "Tini párkapcsolatok" kategória

2015. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert mindketten húszévesek vagyunk.
2015. jún. 29. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akart szűz lánnyal vacakolni, mert nem érzelmeken, hanem szexen alapuló kapcsolatot keresett. Örülj neki, hogy bevallottad neki és megszabadultál tőle, valószínűleg csak pár alkalomig tartott volna a dolog úgyis. Van ilyen, nem kell szomorkodni miatta, ennél könnyű jobbat találni.
2015. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak már megbántam hogy ilyen őszinte voltam vele. Bezzeg amikor nem beszéltem ilyenekről akkor még bejöttem neki.
2015. jún. 29. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy még időben kigrott a nyuszi a bokorból...

Lehet egy rossz emlék lett volna az első,ami a további párkapcsolataidra is hatással lett volna.

Nőnél fontos az első,ez az ember,ha nem árulod el neki az igazságot,nagy az esélye,hogy nem figyelt volna oda rád,ezért szinte biztos nem lett volna túl jó.

ez csak dugni akart,másra nem kellettél neki,örülj,hogy megszabadultál tőle!

2015. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érzéketlen dolog volt tőle,legalább személyesen mondta meg neked?
2015. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-"sak dugni akart,másra nem kellettél neki,örülj,hogy megszabadultál tőle!"


Ezzel azért nem értenék egyet,mert ha arra ment volna akkor alattomosan lefelkteti és kidobja,de nem ez történt

2015. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!