Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte minden velem egykorúnak van valakije csak nekem nincs?

Figyelt kérdés
Rövid párkapcsolataim voltak, és volt olyan hogy engem hagytak ott, volt olyan amikor én szakítottam. Amikor engem hagytak ott nem tudom mi volt rá az okuk. Én őszinte, megértő voltam, nem lógtunk állandóan egymás nyakán, nem vesztünk össze még is otthagytak. Már úgy unom ezt az egész életet. Nem értem én miért nem kellek senkinek, ha még külsőre se vagyok csúnya. Amikor eljártam dolgozni, se volt jobban senkim, akkor se akart onnan se akart járni velem senki. Már 24 évesen szinte vénkisasszonynak érzem magam, és rossz látni hogy az ismerőseim közül mindenkinek van valakije csak nekem nincs.
2015. jún. 28. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

És akkor most nem csinálsz semmit? Nem dolgozol, csak várod a csodát odahaza?

majd 10 év múlva talán vénkisasszony leszel de most...

2015. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát babám ehhez ismerni kéne téged h miért hagytak ott, nem tuti de talán veled is lehet valami probléma, tudod mindig másban keressük a hibát.

De valóban 24 évesen neviccelj már fiatal nő vagy.


És akkor most tényleg mit csinálsz? Nem dolgozol, nem tanulsz semmi?

2015. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, nincs pasim pedig nem hiszem h bármi gond lenne velem, és oké h nem vagyok gyönyörű de az átlagos szintet minden tùlzás nélkül elérem. A környezetemben minden nőnek van pasija csak én vagyok szingli. A pasiknak többnyire nincs barátnőjük mégis csak haverkodnak velem vagy még azt se. Sőt többnyire azok a pasik közelednek felém barátilag is akik foglaltak. Van persze h próbálkozik valaki, de ritka. A többség pedig kinyilvánítja h válogatok pedig közülük bárkivel megismerkednék közelebbről.
2015. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy vénkisasszony. Rohadt nehéz kivárni, de tudod, hogy minden okkal történik. Néha olyan érzésem van, mintha tesztelne az élet, hogy a várakozás időszakában mennyire tudja megtartani egy ember a pozitivitását. :D
2015. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
106an dolgozunk a cégnél, ebből csak én vagyok egyedül. Mi is a problémád?
2015. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És akkor én mit szóljak? 21 éves fiúként még kapcsolatom sem volt, soha nem érdekeltem egy lányt sem.
2015. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1, Igen, van a veled egykorúaknak kapcsolatuk, de milyen? Olyan, mint a gyorsvonat, ami rövid ideig tartózkodik az állomásokon: van is, de az hamar véget is ér.

2, Nézz magadba, mert lehet, hogy azért nálad is lehet probléma...

2015. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!