Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakíthatott velem?

Figyelt kérdés

A barátnőm nemrég szakított velem. Csak 4 hónapig voltunk együtt, én nagyon szerettem és talán ő is engem.

Ott kezdődött a gond, hogy nagyon nehezen mutatta ki lány létére az érzelmeit. És itt tényleg a legszélsőségesebb dolgokat kell elképzelni. Pl.: egyszer sem ölelt meg, nem mondta, hogy szeret, de mégcsak nem is keresett, ha eltűntem pár napra. Emiatt sokat vitáztunk és ő mindig elmondta, hogy ő ilyen, nem tud mit csinálni.

Én elfogadtam, de szerintem zavarta, hogy én pedig kimutatom, persze nem mások előtt, hanem kettesben.

Az utolsó hónapban már egyre távolodott tőlem, aztán ki is mondta amire számítottam.

A barátnőinek mondott olyanokat, hogy már kezd neki sok lenni belőlem, amiért ennyire kimutatom, hogy szeretem, pedig tényleg nem nyomultam rá nagyon, még vissza is álltam, hogy ne legyen neki olyan rossz.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy tényleg csak emiatt szakított volna velem vagy nem is szeretett egyáltalán?

Én azt hittem a lányok szeretik ha a srác kimutatja a szeretetét dehát úgylátszik tévedtem.


2013. aug. 12. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem is szeretett...
2013. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam de akkor miért érte meg neki ez az egész?
2013. aug. 12. 18:46
 3/7 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Lehetséges,hogy szeretett téged,viszont kiszeretett belőled.Ez nem újdonság.

Elhiszem,hogy szeretted,illetve szereted,de ő egy olyan ember,aki nem neked való.ha te ölelésre és csókokra vágysz,és ő nem adja meg neked,nem fog megváltozni,csak mert szeret.És fordítva,te se menj bele többé olyan kapcsolatba,amelyikben nem érzed magad jól,amiben nem azt adhatod,amit akarsz és nem azt kapod,amit kapni szeretnél.

Ne általánosíts,sok olyan nő van a világon,akik ölelésre vágynak.:)

2013. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Szerintem sem szeretett soha...
2013. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

érdekes helyzet az biztos

nehéz megmondani pontosan még nekem is, hogy igazán szerethetett e mert ugye nem mutatta ki

egyébként én voltam az első barátja és tökre olyan érzésem van, hogyha nem változtat a viselkedésén, akkor az utolsó is

tudom, hogy semmi közöm hozzá, de egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy ezt valamelyik fiú elviselje szó nélkül, hátméghogy jól is érezze magát...

2013. aug. 12. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretett ő téged sohasem, én szerintem az ilyet felejtsd el, tudom, hogy nehéz, de egy idő után rá jösz, hogy igazából ő sem tudta, hogy mire kellesz neki, csak jót szórakozott.. 14/f
2013. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja nagyjából így képzelem el én is dehát nincs jobb dolga, mint belemenni egy olyan kapcsolatba, amihez nem is köti semmi? :D
2013. aug. 12. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!