Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim elmondanátok, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim elmondanátok, hogy ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból fent vagyok társkeresőn, és néha nagyon megrémülök.

Jól nézne ki, HAHAHAHA: kiégett, kiélt fejű pasik hada.

Velem egyidős férfiak, és mint az apám. És még csak azt se tudom mondani, hogy tanulatlan szakmunkás annak is az alja, akiket kiszívott az élet és az hagyott rajtuk nyomot. Vagy az igénytelenség netovábjaik. Hogy a viharba lehet +20évvel öregebbnek kinézni 30évesen?


2015. jún. 26. 11:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok öreg/kiélt arcú. Már majdnem mondtam, hogy ismerkedhetnénk. Erre látom hogy már elvált vagy :P
2015. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
:) Még, jó hogy ez egy taszító pont.:)
2015. jún. 26. 12:49
 23/25 anonim ***** válasza:
En is oregebnek nezek ki a mint amennyi vagyok a szakallam, borostam miatt is, de nem erdekel, en igy erzem jol magam. Aztan sok buli, tobb napos fesztival is volt regebben, de legalabb eltem. Ja meg dohanyzom is, igaz csak lazan. Amugy megis 12 evvel fiatalabb vekony csinos felesegem van, es ket fiam.
2015. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát van sok elcseszett élet, és annak fényképes lenyomata, igen. És ők is próbálnak azért párt találni, akár társkereső oldalon, igen. ÉS sokszor ők maguk tehetnek róla, máskor meg nem. És ez szomorú, meg néha szánalmas. Bár szerintem a magad számára mégiscsak az a legfontosabb, hogy ez téged miért foglalkoztat. De aztán még tévedhetek is ám, na! ;-) én ezennel letagadok tíz évet! Fö42
2015. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: de te boldog házasságban élsz, és nem a külsődön sírsz.

Gratulálok.:)

2015. jún. 26. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!