Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim elmondanátok, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim elmondanátok, hogy ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból fent vagyok társkeresőn, és néha nagyon megrémülök.

Jól nézne ki, HAHAHAHA: kiégett, kiélt fejű pasik hada.

Velem egyidős férfiak, és mint az apám. És még csak azt se tudom mondani, hogy tanulatlan szakmunkás annak is az alja, akiket kiszívott az élet és az hagyott rajtuk nyomot. Vagy az igénytelenség netovábjaik. Hogy a viharba lehet +20évvel öregebbnek kinézni 30évesen?


2015. jún. 26. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fiatalabbnak mondják magukat. Amúgy ha valaki pl. dohányzik, az öregíti, van egy kollégám, aki fiatalabb, mint apám, aki most ment nyugdíjba, de régóta dohányzik, és 80x éves (anyai) nagyapám korúnak néz ki.
2015. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Genetika baratom, genetik, es legy buszke a genjeidre, hogy fiatalnak tunsz.

Dehat ez nem erdem, ez adotsag.

2015. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen lehet idősebbnek kinézni, Volt egy 21 éves oszt.társam , feje búbján kopaszodott, és úgy nézett ki, mint egy 35 éves. Unokatesóm is egyik hónapról a másikra úgy kopaszodott, mint állat, bőre is szegénynek elég fura. De ugye legtöbb esetben a lelki problémák vetülnek ki a külsőre. :( Én sajnálomn őket.
2015. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt mi a francot tudsz te a másik ember életéről, hogy egy kép alapján kiröhögöd meg "leigénytelenezed" a másikat?


Másrészt te se biztos, hogy jobban nézel ki, ismerem az ilyen "felregisztráltam társkeresőre, de persze nekem erre nincs szükséges, csak kíváncsiságból"-típust...


Harmadrészt a 20-30 közti intelligens, csinos nők többsége sokkal jobban bukik egy Hugh Jackman-típusú karcos, tapasztalt, negyvenes pasira...

2015. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ugyan, dobj már fel magadról egy képet, hogy mi is kielemezhessük, hogy néz ki egy tökéletes 30 éves, akinek nincs párja, és netes társkeresőn próbál magának Don Juan-t fogni...:D
2015. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi, nő néz ki jóval idősebbnek a koránál.

Vagy a stressz, cigi alkohol miatt tűnnek öregebnek,

vagy rossz a családi hátterük és megviselte őket az élet, stb.

Az is lehet, hogy csak alapból olyan fejük van.

Volt már olyan ismerősöm, aki 23 évesen kopaszodott, a szeme alatt megjelentek a ráncok.

2015. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kedves négyes: lehet nem érthetően írtam, mind az arca, és a szeme maradványa egy hajdan vonzó férfit sugall, de piszokszürke, kiégett kiélt(értsd végighánytam 18-30éves koromat a sok piától....) köszön vissza.

Nem ráncos, nem öregedő férfiről beszélek, aki már mindjárt negyven, és markánsodik az arca, hanem a ma menőcsávókról. Mert valahol a ruházat idétlen póz azt sugallja, hogy nem nőtt ki belőle, vagy ha épp betalálnak a gyere nyuszi kő kóla szintű dumával.

Genetika: oké oké, de nem rájuk gondolok, nem a kopaszodásra, a kor múlására.

Hanem a túvára tönkre tettem magam férfiakra.

2015. jún. 26. 11:47
 8/25 anonim ***** válasza:
37%

5: ott a pont! :D


Ha ő is igényes, csinos nő lenne, simán találna magának párt :)

2015. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Hogy a viharba lehet +20évvel öregebbnek kinézni 30évesen?"


De hát az előbb írtad le rá a választ, ha tudod, minek kérdezed meg?

2015. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
A sok buli, cigi, pia. Hidd el, ezert ilyenek. Erdekes, en noknel latom, hogy koraven majdnem 60-70%-uk. :) Ott is emiatt lehet. En huszoneves ferfi vagyok, de par honapja elkertek a szemelyimet egy italboltban. :/ :D
2015. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!