Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nállatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nállatok mennyire számít, hogy egy 20 éves fiúnak milyen a haja? Lehetséges az, hogy ugyanazt a fiút, egyik féle hajjal elutasítanátok, de másikkal akár bele is szeretnétek? Kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A haj ad keretet az arcnak. Általában ha rövid a haja nem érdekel a fazon, hordja úgy, ahogy neki jól esik. De ha megnöveszti, vagy kopasz akkor már az sokat tud rajta változtatni. Természetesen ha együtt lennék egy sráccal, vagy már sokat randiztunk volna és komolyan tetszik, akkor nem utasítanám el emiatt, de megemlíteném, hogy nekem hogy tetszik és az ő szíve joga eldönteni, hogy most meghagyja úgy, vagy változtat.
2015. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is ez a három állapot lehet meghatározó: hosszú, rövid, kopasz. A frizura ezen belül nem sokat számít. Persze a festés és extrém vágás lehet még szempont, ami nekem pl. sosem tetszett, másnak pedig pont az jön be.
2015. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként csak a haja miatt nem utasítok el valakit, de a személyes preferenciám nekem is megvan. Első pillantásra a hosszú kelti fel a figyelmemet, ha megismerek valakit, akkor pedig már nem érdekel a haja.
2015. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elnézés, úgy tünik rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nem a hajhosszra gondoltam, hanem, inkább arra, hogy, hogyan van vagy nincs fésülve a haj. Itt van néhány kép a hajamról fésületlen állapotban:


[link]


[link]


[link]

2015. jún. 19. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
20 évesen ősz a hajad? :O
2015. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, genetika... :D
2015. jún. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!