Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha minden ember szinte gyűlöl engem?

Figyelt kérdés
Akár barátságban, akár párkapcsolatban, hiába vagyok kedves még is taszítom az embereket. Már egy selejtnek érzem magam. Ha valakivel barátkoznék, akkor leráz hogy nincs ideje velem beszélni stb. Ha párkapcsolatban vagyok is kedves, megértő vagyok, aki nem akaszkodik a másikra, hagyok neki szabad teret, még se vagyok jó, mert olyan 3 hét szakítanak velem. Tényleg ilyen vagyok, miért hazudnék? Még is utálnak az emberek. Mindegy lenne ha meghalnék, úgy hiányoznék senkinek sem, mert egy darab szemét vagyok, aki ne jelent senkinek semmit.
2015. jún. 25. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Írj üzentet és segíthetek neked.
2015. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem gyűlöllek, meg szerintem más se gyűlöl téged.
2015. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig igen.
2015. jún. 25. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem főként azzal lehet gond, hogy nincs beszédtémátok ?!


"Már egy selejtnek érzem magam. "


Ezt már csak te találod ki, nem vagy az.


"Mindegy lenne ha meghalnék, úgy hiányoznék senkinek sem, mert egy darab szemét vagyok, aki ne jelent senkinek semmit."


Ezt is felejtsd el, nagyfokú önbizalomhiány, önutálat nem jó..

2015. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező , kérdésedet meg válaszoltad az utolsó soraidban. Pont ezért nem szeretnek, az emberek. Miért beszélgetnének egy önsajnáltató , érzelmileg labilis emberel? Próbálj meg kicsit változtatni , nem sajnáltatni magadat nem bántásból...
2015. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor egy emberrel sincs beszédtémám. Ám mások előtt nem sajnáltatom magam.
2015. jún. 25. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz a hétköznapokban ?

Mivel foglalkozol, hány éves vagy ?

Miről szoktál beszélgetni az emberekkel ?

2015. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!