Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen már vénkisasszonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen már vénkisasszonynak számítok? Úgy érzem kezdek kifutni az időből

Figyelt kérdés
Voltak rövidebb párkapcsolataim, csókolóztam is, de a szexig valamiért egyikkel se jutottam, mert olyan 3 hét után vagy még hamarabb, de ott hagynak a pasik. Lehet azért mert nem vagyok teljesen normális. Viszont van olyan aki velem egyidős és már van párkapcsolata, vagy már házas és van gyereke. Sosem találok magamnak olyan fiút, akit eltudnék magam mellé képzelni.
2015. jún. 24. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28f vagyok, nekem még semmisen volt, én is kezdek pánikba esni.... sokan vannak így.
2015. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért nem tartod magad normálisnak? Leírtad, de az, hogy a mai divatot nem követed, még nem lesz semmi gond sem veled. Rendben van, nem vagy normális, de pont ezek azok a dolgok, amit én például nagyon megbecsülnék a páromban. De nagyon kevés ilyen lány van sajnos, még kevesebbet ismerek...


Nem ismerem az igényeidet, de ha nem találsz megfelelőt, egyszerűen keress tovább. 24 éves vagy, ez a legjobb kor egy nő számára, nem vagy lekésve semmiről.


23/F

2015. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!