Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bénának számítok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bénának számítok, ha csak 2 emberrel volt szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az előző 3 éves kapcsolat volt, ez most 4 éve tart. Most, 4 év után találtunk igazán egymásra, fantasztikus a szex, de néha frusztrál a tudat, hogy tapasztalatlan vagyok. Vagy nem a partnerek, hanem az együttlétek száma a fontos? Nem tudom, mit problémázok ezen, nem akarom másokkal szexelni, csak kérdezem, hogy hogyan tudnám megszüntetni ezt a téveszmémet. :) 25 L

2015. jún. 10. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól vagy nagyon béna, hogy 25 éves felnőtt nő létedre ilyeneket kérdezel. Szegény partnered... miért érzem úgy, hogy meg fogod csalni/el fogod hagyni csak amiatt, mert kevesen dugtak még meg... :(
2015. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez most az előző kérdésből jött ?

Nem értem miért számítanál bénának.

2015. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi van? Dehogy csalom meg emiatt, pont hogy keresem a megoldást. Ezekről meséltem neki régebben, szenvedett is, de sosem csaltam meg. Most pedig esküvő és baba előtt végképp lezártuk a témát, csak arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e valaki így...
2015. jún. 10. 12:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, az előzőből, de ott én válaszoló voltam, nem a kérdező.
2015. jún. 10. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most gondold végig: 1-1 alkalommal játszottál 2 külön zongorán, vagy egy zongorán játszottál már milliószor. Melyik esetben leszel jobb zongorista? :)


Azok, akik már vagy 100 emberrel lefeküdtek, szexuális értelemben szerintem sokkal tapasztalatlanabbak, mint mondjuk te, aki bár "csak" kettővel, mégis, velük éveken át, és sokszor. Mert azok, akik sok partnerrel feküdtek le, általában csak a kezdeti bénázgatásokat élték ki- mondván, a változatosság gyönyörködtet, nem kell hozzá technika. Igen ám, de ha folyamatosan csak az elejét játszod le egy hangversenynek, akkor lehet, hogy azt az első pár akkordot tökéletesen megtanulod (ha már a zongorás analógiával jöttem), de a végét soha nem fogod tudni lejátszani. Egy kapcsolatban sokkal több lehetőség van kísérletezni, új dolgokat kitalálni, míg egyéjszakás kalandnál nem ismeritek egymást, tulajdonképpen azt sem tudjátok, mi fér bele a másiknak, így folyamatosan az óvatos taktikával maradsz annál, ami biztosan megfelel a másiknak- néhány standard pozíció, és habitustól függő tempó.


Bezzeg aki egy emberrel szexelt sokszor, az kipróbálhat bármit, ami érdekli mindkettőjüket, kísérletezhet, újítgathat, nem mellesleg megismerheti önmagát és az igényeit, ésatöbbi, ésatöbbi.


Szóval nem, nem maradtál le semmiről, és nyugodtan bízhatsz benne, hogy sokkal tapasztaltabb vagy szexuálisan, mint azok a 25 éves társaid, akik eddig csak pár hónapos, illetve egyéjszakás kalandokat tudnak felmutatni. Hiába lehet abból több, mint neked kapcsolatból.

2015. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos volt a zongorás példa. :)
2015. jún. 10. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy lennél tapasztalatlan, ha 7 éve folyamatosan dugsz?
2015. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 datass ***** válasza:
#5 -ös válaszoló tökéletes választ adott magam sem írhattam volna le jobban.
2015. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom, a másik ilyen kérdés megihletett:)

Jó vagy a szexben? Ha kb 7 év után nem, akkor annak mindegy is. De feltételezem nem így van.

Max a változatosságot hozhatod fel. De azt az aktuális pároddal is lehet fejleszteni. Csak fantázia kérdése. Ha meg más emberrel tudod csak a változatosságot elképzelni az már megint más kérdés

2015. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 volt és már biztosan nem is lesz több, mert már 58 vagyok. Akkor én vagyok a Béna Béla? 58/F
2015. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!