Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen már vénkisasszonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen már vénkisasszonynak számítok? Úgy érzem kezdek kifutni az időből

Figyelt kérdés
Voltak rövidebb párkapcsolataim, csókolóztam is, de a szexig valamiért egyikkel se jutottam, mert olyan 3 hét után vagy még hamarabb, de ott hagynak a pasik. Lehet azért mert nem vagyok teljesen normális. Viszont van olyan aki velem egyidős és már van párkapcsolata, vagy már házas és van gyereke. Sosem találok magamnak olyan fiút, akit eltudnék magam mellé képzelni.
2015. jún. 24. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, már meg is áshatod a sírodat!!

Komolyan mondom 24 évesen, hogy lennél te vénkisasszony??

24 évesen nagyon fiatal vagy, az élet még előtted áll.

Valakire, pl. a pasimra 29 évesen talált rá a szerelem, amikor velem elkezdett járni!

Az, hogy milyen a belső tulajdonságod, azt neked kellene tudnod, hogy milyen vagy. Hogy ez mennyire befolyással lehetett az előző kapcsolataidra, amiért otthagytak téged.


Ha olyan lesz a hozzáállásod, hogy "Sosem találok magamnak olyan fiút, akit eltudnék magam mellé képzelni." akkor ez fog valóra válni a Vonzás törvénye értelmében. (Ha nem tudod, hogy mi a vonzás törvénye, akkor nézz utána a saját érdekedben és nézd meg a Titok című filmet!)

Legyél pozitív, gondolj mindenre határozottan pozitívan!


Te is meg fogod találni a hozzád hasonló jó srácot, mert mindenki megérdemli a boldogságot! Tegyél érte, hogy minél hamarabb eljöjjön, ha meg sok az igényed, akkor add lejjebb!


Itt a nyár, menj sokat bulizni, strandolni, élvezd az életet! :)

2015. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető, hogy láttak benned valamit, ami nem tetszett nekik. Hogy érted, hogy nem vagy teljesen normális?
2015. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Lehet azért mert nem vagyok teljesen normális."

Ebben lehet valami.


"Sosem találok magamnak olyan fiút, akit eltudnék magam mellé képzelni."

Mert túl válogatós vagy, és senki se néz ki elég jól számodra.

2015. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem külsőre, ha nem belsőre nem találok olyan fiút akit szeretnék. Mint minden embernek nekem is vannak igényeim. Normálisnak pedig azért nem tartom magam, mert nem járok bulizni, nem dohányzok, nem iszok alkoholt, még visszahúzódó is vagyok.
2015. jún. 24. 15:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint én sem vagyok normális, mert nagyjából rám is igazak amiket írtál. Bár nekem sem megy a párkeresés, úgyhogy szinte biztos ez a probléma.
2015. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A visszahúzódás elég nagy akadály sajnos. ha nem iszol, nem dohányzol, az inkább pozitívum.

Strandon tényleg lehet esélyed, elég kevés a korodbeli lány strandon, a férfiak biztos észrevennének.

2015. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a nem normális??? :)

A legnagyobb gond azzal lehet h túlzottan visszahúzódó vagy és nem adsz egyértelmű jeleket a férfiaknak.

2015. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy vénkisasszony, vagy magasak az elvárásaid, vagy van a stílusodban, kisugárzásodban valami amiért 3 hét után otthagynak. Ha visszahúzódó vagy, az önmagában nem baj, attól lehetnél szerethető. Csak ne beszéld be magadnak, hogy nincs hozzád való, mert akkor ha ott fog sétálni az orrod előtt akkor sem fogod észrevenni, mivel ezekkel a gondolatokkal leszel elfoglalva. Van olyan hogy az embernek nagyon kevés fiú tetszik, illetve pont olyanok, akiknek ő nem, ilyenkor jön a kompromisszum, ha beleún az ember az örökös keresgélésbe.
2015. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor én mi vagyok. Itt vagyok már 28 éves vénség és még csak randira sem jött el velem egy lány sem, pedig nagyon sokat próbálkoztam. Az ok pedig mi más is lehetne, alacsony és ocsmány férfi vagyok.
2015. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mai fiúk úgy se érdemelnek meg téged :)
2015. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!