Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1-2 év egyedüllét tényleg jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 év egyedüllét tényleg jót tesz?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom van most végetéröben. 1 éve már a szex sem müködik, havi egy a maximum. Most új munkát és új albit keresek, hogy el tudjam magam tartani.

Mindenki szerint jót tenne nekem pár év szinglilét, mivel elsö kapcsolat.

Viszont már 1 éve szenvedek attól, hogy semmi szex. Hogy fogok így lehúzni 2 évet? Vagy ha szingli az ember, ezen nem kattog az agya?


És mi lesz, ha 2 év után se találok senkit?


22N


2015. jún. 23. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan úgy baromság, ahogy van. Augusztusban lesz két éve, hogy egyedül vagyok és marhára szenvedek.


Ha szingli leszel, akkor a személyiségedtől függ, hogy min fog kattogni az agyad. Nekem azon, hogy egyedül fogok megdögleni.

2015. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Plussz nekem se csalàdom, se barátaim, és külföldön élek
2015. jún. 23. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hol élsz és milyen munkád van ?


Hogy a kérdésedre is válaszoljak szerintem ez emberfüggő, engem kikészítene 1-2 év egyedül valószínűleg.

2015. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pincérnö vagyok egy német nagyvárosbsn
2015. jún. 23. 20:37
 5/10 MolotovPunk ***** válasza:

Aha,értem.necces helyzet,de te is ezek szerint maradnál ebben a (ritka rossz és szerencsétlen kapcsolatban.)

Nem értem az ilyen embereket...

Elég fiatal vagy,tehát tegyük fel mondjuk 1 évig szingli lennél,az sem lenne baj szerintem.(Az igaz,hogy ez tényleg emberfüggő dolog.Mindenki másképp éli meg a szingli létet.)Az is elképzelhető,hogy 1 év múlva megtalálnád tényleg azt az igazi pasit,akivel a szex is jó lenne,csak mert egy jó kapcsolatban a szex az fontos dolog eléggé.

Szerintem ne aggódj ilyen dolgok miatt.Fiatal vagy még,előtted van sok minden.

2015. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valamivel akkor is le kellene foglalnod magad , lehet ez akár egy hobbi. Főleg így , hogy írtad hogy kint tulajdon képen teljesen egyedül vagy.

Együtt mentetek ki van őt már kint ismerted meg ?

2015. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Emberfuggo. Szerintem jot fog tenni neked egy kis egyedullet. Nem kell, hogy ket evig tartson, de ez az ido legyen csak a tied, fejleszd es ismerd meg magad. Sokkal onallobb leszel.


Nekem mar nem ket eve tart és meg mindig jol vagyok. :) Neha tulsagosan is szeretem ezt a fuggetlenseget. De most mar jo lenne megismerni valakit, akivel tenyleg osszepasszolunk.

En is kulfoldon elek es boldogulok egyedul, nokent. Ha jol hasznalod fel ezt az idot, akkor csak epulni fogsz belole. :)

2015. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Együtt jöttünk egy éve
2015. jún. 23. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Pincérnő Németben? Értem én.; D
2015. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Nem tesz jót 2 év szinlgi lét... miért tenne jót???

De hát ez nem egy vasúti menetrend, amit be kell tartani.

2015. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!