Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat, akik nem adják fel a nehézségek miatt?

Figyelt kérdés

lányként : benne van egy olyan kapcsolatban, ahol csak tárgynak van használva, ahol tudja, hogy nem gondolja komolyan a pasi


pasiként: olyan lány utàn fut, akire mindenki azt mondja, hogy nem hozzádvaló, vedd le a rózsaszín szemüveget, ilyen lány kell neked?


mind a két tipusu embert lenézik, megszólják, hogy: "akkor megérdemled, szenvedj csak idióta", arra nem gondolnak, hogy pl a pasit évekig szarba se vették, és akkor most lehetne esély, csak még kicsit laza az ereszték? Nem gondolnak arra, hogy a lány nőnek érzi magát, csak nem heti 1x akarja megélni?

Hogy egyik fél sem alkalmikat akar, hanem hosszútávon, de olyat meg nem tud akárhonnan találni?


2015. jún. 22. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1000-ből 1x jön be az amit mondasz. A többi 999 továbbra is sz*rba van véve és mindig abba is lesz. Ki lesz használva. Elvakítja a másik iránt érzett szerelme és ezért bármit eltűr. És az meg is érdemli, ha kihasználják.
2015. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
A kérdés elejét nem értem: A nők konkrétan ezt várják el egy férfitől (azon felül hogy nézzen ki jól). Ahol a férfi megbecsüli a nőt, onnan a nő azonnal menekül.
2015. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert bármennyire akarsz valamit, ha nem megy, akkor előbb vagy utóbb igenis fel fogod adni. Minél több energiát és időt feccöltél bele, annál jobban fog fájni. A döglött lovat csapkodhatod, akkor sem fog elindulni. Próbálkozhatsz szép szóval is, akkor sem. Persze ezt majd akkor érted meg, ha egyszer tényleg elmész odáig és megtapasztalod, hogy mindegy hová, de ki kell lépned a helyzetedből, mert tarthatatlan. Erre szoktuk mondani, hogy van, aki csak a saját hibájából tanul. Tessék, lehet ütni a döglött lovat, nem nekem lesz rossz.
2015. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egyeltalán nem nézem le azokat mint írtad:Akik nem adják fel. Sőt.. becsületre, irigylésre méltó a kitartás és akármi többi,amiért nem adják fel!!(:

De..amit utána írtál annak nem sok köze van ehhez..

Ha neked kell egy fiú, szerezd meg. Ne foglalkozz mással. Amiért kinevethetnek az nem az hogy nem adod fel, hanem így látatlanul is az a gyanúm hogy te kaparsz a fiú után.. ami neked ciki lehet. Bár nem minden esetben. De egyébként az én véleményem szerint néha nagyon is gáz ha a lány kapar a fiú után foggal-körömmel. a csávó meg átnéz rajta.. tehát szerintem azt ne tedd. majd találsz olyat aki érted fog kapaszkodni. csak várd ki!

2015. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem adtam fel, folyamatosan szakítottam, egyszer váltam gyermek nélkül, keresgéltem és találtam egy Angyalt, olyan nőt akihez a többit hasonlítani sem lehet! De a legtöbb ember pont, hogy feladja, rossz kapcsolatban él, mert nem akar és mer lépni, inkább szenvednek benne...
2015. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nézem le őket, a szó szoros értelmében, inkább csak nem tudom felfogni, hogy tehet valaki ilyet.

Lányként: Foggal-körömmel a fájdalomhoz ragaszkodni mondván, hogy "rossz ugyan, bánt ugyan, de legalább az enyém" hatalmas ostobaság, amivel az ember tönkre teszi az életét. Rengeteg nő ragadt bántalmazó kapcsolatban, ahonnan szíves örömest kilépnének, ha lenne rá lehetőségük (de sokszor nincs, ennek okai meg már milliószor fel lettek sorolva.) Épp ezért nem értem miért marad az, aki előtt szabad az út. Amúgy meg kizártnak tartom, hogy valaki attól érezné nőnek magát, hogy bántják, kihasználják, nem szeretik.

Pasiként: Nyilván ne a haver, a szomszéd vagy a postás döntse el, hogy kihez ki való. Ha mindketten látják esélyét a kapcsolatnak, akkor nem kell foglalkozni a többiekkel. HA mindketten!!! Mert esély csak ekkor van, enélkül az illető csak zárt kapukat dönget. És még senkinek sem lett kapcsolata úgy, hogy olyan szekér után futott, ami nem akarta fölvenni.

Összegezve: ilyen körülmények között a boldog párkapcsolatot (amit ne keverjünk a hosszú kapcsolattal, mert a kettő nem feltétlenül jár együtt) várni olyan, mintha egy döglött madarat rugdosnál, hogy repüljön. Nem, nem nézem le őket. Csak sajnálom, hogy nem veszik észre, hogy marhaságot csinálnak.

2015. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szeretet mértékétől függ. Ha szeretsz valakit sokkal több mindent tolerálsz a másikkal szemben, mint egy másik embertől. Ezért van az, hogy egy kívül álló ember szemében ez a mérték már túlhaladja az elviselhetőség mértékét. Müller Péternek vannak jó idézetei erre a helyzetre, meg úgy általánosságban a szeretetre, hogy ha valakit szeretünk többet látunk meg a másikban, olyat is amit egy kívülálló embernek nem tűnik fel. Ilyen helyzetben azt gondolom nem kell foglalkozni vele, hogy ki mit gondol, csak az érzésre koncentrálni, illetve azt mérlegelni, hogy a gondok mértéke egyenlő arányban van-e a kapott jóval. Ha igen, semmi probléma, ha nem akkor változtatni kell.

Más dolog a megszólás dolog jobban beszél az adott személyről (aki megszólja a másikat), mint arról akit megszólnak. Mert "Görbe tükröt mutatok, amiben saját magad látod." Én ezt gondolom. :)

2015. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!