Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjak esélyt a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a srácnak?

Figyelt kérdés
Randira hívott egy pasi DE nekem a haverja tetszik lassan egy éve. Viszont ez a haver nem tőlem tudta meg és minden nap érezteti velem h nem érdeklem, rideg velem, közönyös, még az egyik barátnőmre is nyomult, ill. egy másik csajnak is udvarolt. Mindig azt érzem h ha jelét adtam volna h tetszik és nem mástól tudta volna meg akart volna.
2015. máj. 31. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ha ő egyáltalán nem tetszik, akkor inkább ne
2015. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de arcra tetszik alkatra nem:|

Meg olyan gyengéd, kedves velem...de lehet megzavarodtam, már vágytam egy kapcsolatra.

2015. máj. 31. 14:11
 3/10 Interferencia ***** válasza:
62%
Amúgy mit válaszoltál?
2015. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még semmit, neten írt rám...
2015. máj. 31. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De miben lett volna annyira más, ha te mondod el? Rossz ezt így kimondani, de valószínű ez a hajó elúszott.

Mondanám, hogy adj egy esélyt a másik srácnak, de azért dönts el, hogy mennyire fogod kínozni magad, ha leláncolod magad ebbe a körbe, mert ha összejössz a sráccal még sokat látod majd azt az embert, úgy is, hogy esetleg más lányokkal van.

2015. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, miért lenne más, ha a pasi tőled tudta volna meg, hogy tetszik? Ha viszonozná a vonzalmat, nem "besértődik" rajta és más nőkre kezd nyomulni, hanem kezdeményez. Talán azt is tudja, hogy a haverjának tetszel, úgyhogy ki akarja vonni magát a képletből.. Mivel nem került szóba közöttetek a dolog, csak így tudja tudtodra adni, hogy ne is álmodozz. Olyan férfival viszont ne randizz, aki nem tetszik neked, a haverja viszont igen. Halálra ítélt kapcsolat, sok bonyodalommal és fájdalommal.
2015. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Interferencia ***** válasza:
37%
Akkor szegény nemsokára kiír egy kérdést, hogy látta a csaj a meghívásomat, de azóta nem reagált? :')
2015. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennek a férfinek ne,már ha jót akarsz magadnak.
2015. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne,szerintem semmi jó nem sülne ki belőle,őt is megbántanád,magadnak is hazudnál.
2015. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De őt megkedveltem, a haverja csak tetszett de nem bírom a természetét...
2015. jún. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!