Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehettem, hogy ezt érdemlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehettem, hogy ezt érdemlem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, soha nem volt barátnőm, és szégyen nem szégyen ennyi idős létemre nem voltam bővel... De hagyján, még a csók témakör is hellyel közzel van meg, egy szerető ölelést meg tudnék számolni egy kezemen hányszor kaptam :(

Ennyire rossz ember vagyok hogy nekem ezek nem járnak ? Egyszerűen üres az életem, és ez az űr egyre csak nagyobb :(

Kell valaki, akivel megoszthatom a dolgokat, valaki aki szeret, én is szerethetem, ez olyan nagy kérés? (jó nyálasra sikerült, de akkor is pont így érzem, aki nem élte át ezt, az nem tudhatja... s itt most nem arról beszélek, hogy már jó két hete nem dugott... )


Nem én vagyok a szőke herceg, de rondának se mondom magam. Filléres gondjaim sincsenek, hogy jaj nem tudok meghívni egy valamire egy lányt (egyáltalán nem dicsekvésképpen, de azért a jelenlévők nagy részénél biztos többet keresek, az én diplomám nem csak dísznek van)


Egyszerűen nem vagyok boldog :( Mindig csak a visszautasítások ... mert nincs túl az előző barátján, mert nem vagyok elég keresztény, mert nincs ideje, vagy legyünk barátok... miért nem akar engem valaki magamért, azért mert én kellek neki?


2015. jún. 18. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Tudod kérdező a jó külsejű, -és/vagy gazdag úriembereken kívül mindenkivel így bánnak nők.


Az életed meg azért üres mert képtelen vagy távolabb látni mint az orrod. Annyi mindent lehet csinálni a világban, hogy ihaj, nőstény pedig egyikhez sem kell.

2015. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

"Ez elég szánalmas. Szerinted így majd valaki megsajnál és ír hogy: "én szeretnélek igen!" Ezt várod?"


Igen ezt vvárja, mert ha ezt nő csinálja, akkor a többnyire megjeenik a megmentő lovag, és jól megdugja.

csak figyeld ki.

2015. jún. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Nyifi-nyafi. Nem, nem járnak ezek csak úgy. Egy kapcsolatért tenni kell vica versa a feleknek. Azzal, hogy itt játszod a szegény szerencsétlent nem leszel szimpatikusabb. Látszik, hogy szeretethiányos vagy, és még mártírkodsz is. Tudod kinek kell ez?
2015. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

5 vagyok. Unalmasok ezek a kötekedő válaszok. Akik leszúrják a kérdezőt, azok miért gondolják hogy egyfolytában ezzel a kérdéssel nyaggatja a környezetét? Semmi nem utal erre. Teljesen elképzelhető az is, hogy most először fogalmazza meg hangosan/írásban, soha senkivel nem beszélt erről korábban.


A pénzt egy kicsit túlragozta, de csak kicsit (nem tudhatja ugyan, hogy ki olvassa a kérdést, de a gyakorikérdéseken tényleg az konszenzus, hogy az emberek 85%-a minimálbéren van vagy munkanélküli) . A mindennap kétszer feltett kérdés ebben a témában éppen az, hogy minimálbéren vagyok vagy még azon se, nincs kisportolt testem se, miért nem a lelkek nézik ezek a primkó nők. Ehhez képest ezt a kérdést ritkábban teszik fel.

2015. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg még randim sem volt 28 évesen mert annyira ronda vagyok, hogy sosem lesz olyan lány, aki eljönne velem bárhova is kettesben.
2015. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem már annyira görcsösen akarsz és keresel valakit, hogy ezt a legtöbb nő megérzi és menekülőre fogja. Próbáld lefoglalni magad, új hobbik után nézni, és nem ezen kattogni állandóan. Aztán egyik hobbid során megismerheted azt a nőt, aki "magadért akar majd". Kérj tanácsot a barátaidtól, hiszen ők ismernek a legjobban, hogy szerintük min kéne változtatnod, mi az amiért mindig visszautasítanak. Vagy kérdezd meg akár azoktól a nőktől akik visszautasítottak, hogy miért tették.

Biztos nem vagy rossz ember, ne a miérteken kattogj.

Mellesleg az ember a barátaival is megoszthatja a dolgait, persze az nem ugyanaz, de az ember barátokkal kevésbé érzi üresnek az életét. Vagy barátaid sincsenek?

Ahogy már többen is írták előttem, tényleg ne a pénzeddel próbálj bevágódni, mert egy normális nőt nem így fogsz meggyőzni.

2015. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Biztos rossz érzés lehet. Egy szakítás után is majdnem ugyanezt érzi az ember.


A helyzet az, hogy vannak fiúk, akiket akkor is körüludvarolnak a lányok, ha nem csinálnak semmit és van az ellenkezője is. Ugyanúgy, ahogy vannak gazdagok és olyan gazdagok is akiknek akkor is dől a lé, ha nem diplomások és semmilyen erőfeszítést nem tettek érte és vannak olyan szegények, akik iskolázottak és szorgalmasak. Ha te nőügyben az utóbbi csoportba tartozol, akkor tudomásul kell venned, hogy neked sokkal jobban meg kell küzdeni egy barátnőért, mint másnak. Sajnos van ilyen. Egy rossz szellemi képességekkel rendelkező gyereknek is sokkal többet kell tanulnia, mint egy jó eszűnek és nem tehet róla. Ettől függetlenül ne csüggedj!


Külsődet mindig tartsd ápoltan és igényesen és keresd a lehetőségeket! Szó szerint állandóan azt fürkészd, hogy hol tudnál lányokkal ismerkedni. Több ismerkedési lehetőséget is futass egyszerre: munkahely, baráti társaság, spontán leszólítás utcán, buszon, étteremben, esetleg fb és vész esetén netes társkeresők is. Légy határozott, tökös és legyen némi önbizalmad. A legjobb a személyes találkozás, nem pedig a netes randik.


A lényeg pedig, hogy változtass a hozzáállásodon, mert ennyi sikertelenség után csak egy jó hozzáállás segíthet hozzá álmaid nőjéhez: akárhányszor kosarat kapsz ne azt nézd, hogy 100-ból semmi, hanem két dolgot. 1.) Mindig gondolod át, hogy vajon mit szúrtál el és ezt legközelebbre javítsd ki. (lehet olyan is, hogy a csaj volt lüke, nem mindig a férfiban van a hiba) 2.) Nem az számít, hogy hány nemet kaptál, mert elég ha egyszer igent kapsz! Ez lebegjen a szemed előtt. Ne törődj az igenek és a nemek arányával, csak azzal, hogy egyszer kapj igent! Ezt a játékot gólra játsszák és nem érdekes, hogy hány kapufát lőttél előtte.

2015. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!