Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha folyton olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyton olyan férfi kell, aki nem becsül meg, mert aki meg szeretne, amellett úgy érzem, hogy nem érdemlem meg a törődést?

Figyelt kérdés

Menjek pszichológuhoz? Mert már évek óta nem változik a helyzet... :(


20/L


2015. jún. 16. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baj nincs veled. Minden nő olyanok után fut, akik le sem szarják.
2015. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Évek óta?? Még csak 20 éves vagy, majd most talán változni fog, ha nem egy éretlen idiótával ismerkedsz vagy nem egy nagymenő köcsöggel aki el van telve magától.
2015. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, fiatal vagy,még nem találtad meg a megfelelő párt.

Pszichológus? Szerintem ne.

Ha 10 év múlva sem változik a helyzet,akkor talán.

2015. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MolotovPunk ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond,mindenkinek saját döntése,hogy kit választ maga mellé.

Csak,ha esetleg elhagy,vagy megcsal a (pasid) akkor ne panaszkodj...

2015. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát bajod nem lesz, ha elmész kicsit terápiára. Ott felkészült emberrel lehet beszélgetni a témádról.
2015. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Például addig ne pasizz amíg önmagadat nem tanulod meg értékelni. Vágj bele olyanba amire később büszke lehetsz.
2015. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyesmi eset voltam, de én azért, mert kisebbségi komplexussal, önbizalomhiánnyal és önértékelési gondokkal küzdöttem. Nem mentem pszichológushoz, mert minden gondomra egyedül én vagyok a megoldás, más nem tud rajtam segíteni. Sokkal jobb a helyzet most, mint pár éve. Egyszerűen túlléptem rengeteg komplexusomon.
2015. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#Békével jött: Hát valaki megoldja maga, más meg nem. Az biztos, hogy ha valaki el is megy terápiára, akkor is ő magának kell cselekednie, a lélekdoki max. segíteni tud. Bizonyos embereknek gyorsabban megy, mint egyedül.
2015. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Nem kell dokihoz menni, csak egy kis tudatosságra van szükség, és azonnal meglátja az ember, hogy a nagy problémáknak hitt dolgok valójában csak illúziók. Problémák valójában nem is léteznek, csak az ember csinál a dolgokból problémát.

2015. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 mindketten magunkból indulunk ki :-)
2015. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!