Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy határozott, erős egyéniség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiccsaj88 kérdése:

Egy határozott, erős egyéniségű nőnek nem lehet boldog párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Minden nő az erősebbet keresi a férfiban, akire támaszkodhat. Így vagyok ezzel én is. Elég határozott személyiség vagyok, megedzett az élet, uralom a saját életem, és sok mindenről van határozott véleményem. Persze nem vagyok érzelemmentes, vágyom az intimitásra, gyengédségre is. Próbálkoztam az utóbbi időben néhány férfival, olyanokkal, akiknek az egyénisége az enyémhez hasonlóan erős volt és határozott. Eredmény: kihasználtak, átvertek, padlóra küldtek. Most belépett az életembe egy gyengéd, szenvedélyes, érzelmes férfi, akivel fülig egymásba estünk. Egyre komolyabb köztünk a dolog. Azonban néha észreveszem magamon, hogy nem tetszik néhány vonás a viselkedésében. A gyors, határozott döntéseket hiányolom. A minden helyzetben jelen lévő nyugalmat és önbizalmat. Vajon ez hosszútávon okozhat még gondot? Nem akarom elhagyni, mert nagyon szeretem, egy csodálatos ember, de néha félek, mi lesz velünk később? Nekem kell majd átvállalni a döntéseket? Át tudnám, de szerintem nem ez a természet rendje. Igenis a férfi legyen az erősebb. Viszont a mai "férfiak" ezzel az erővel visszaélnek, és kihasználják a nő érzelmességét, ami bennük láthatóan nincs meg... Nem létezik olyan férfi, aki illik egy magamfajta nőhöz, erős és határozott, de ugyanakkor képes a szeretetre, az elköteleződésre is?

2015. jún. 12. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy ha erős és határozott egyéniségű nőnek tartod magad, és ennek ellenére több férfi is "kihasznált, átvert, padlóra küldött", akkor utólag miben látod ennek az okait?
2015. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

"Nem létezik olyan férfi, aki illik egy magamfajta nőhöz, erős és határozott, de ugyanakkor képes a szeretetre, az elköteleződésre is?"


De igen, csak hozzájuk nem vagy elég csinos. Valószínű ezért is tudtak különösebb teketória nélkül hülyét csinálni belőled.

2015. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
1: nagyon egyszerű, felfelé választott, ahogy a legtöbb nő teszi.
2015. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig egy "erős,határozott" nőnek el kell fogadnia,hogy leginkább a picit tutyi-mutyibb jellegű pasikat vonzza.Nem sok határozott pasinak kell nagypofájú nő,ahogy észrevettem,ha csak nem a nő az,aki picit visszavesz az önérzetéből.Ha nem vesz vissza,akkor be kell érni egy határozatlanabb muksóval,akármilyen szép is.

Szerintem ilyen pasi nincs,ha nem hanyagolod el az erős és határozott jelzőt,vagy ha igen,annak nem a nagyszájú nők a zsánerei.Írom nőként.


21/L

2015. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
ha hasonló, "erőszakos" embert választasz, ott folyamatos lesz a harc. Folyamatosan megpróbáltok majd egymás fölé kerekedni.
2015. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1-es: azért tudták velem ezt megtenni, mert én minden alkalommal szerelmes voltam. És ha egy nő szerelmes, akarva-akaratlanul felveszi a rózsaszín szemüveget és nem lát tisztán, ahogyan ez velem is történt, függetlenül attól, hogy nem érzem magam gyenge nőnek. Erős vagyok, de nem érzelemmentes. Sőt kifejezetten szenvedélyes, olykor még álmodozó is. 2-es: Ja, biztos mindennek az az oka, hogy csúnya vagyok :-D amúgy elárulom, kifejezetten csinos nőnek szoktak mondani.
2015. jún. 12. 17:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy csúnya vagy, hanem azt, hogy azok a srácok tudták jól, hogy nálad jobbat is kapnak. Nem annyira bonyolult ez.
2015. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok erős és határozott lehet egy nő a munkahelyén. Én is így teszek, hiszen a hivatásom ezt követeli meg. Férfiakat irányítok, idegenekkel tárgyalok, nem engedhetem meg magamnak a lazaságot. Ugyanakkor amint hazaérek és belépek az ajtón, az erős és határozott énemet leteszem a küszöbön, vagy ha úgy tetszik felakasztom a fogasra a kabátom mellé.

Otthon egy nő vagyok, aki mos, vasal, főz, vezeti a háztartást és imádja a párját. A döntéseket közösen hozzuk meg akkor is, ha csak rá, vagy csak rám van hatással. Kikérjük egymás véleményét. Azt gondolom egy párkapcsolat nem az a dolog, ahol fitogtatni kéne ki mennyire kemény.

Én sem tudnék elképzelni egy tutyi-mutyi, szervezetlen alakot magam mellett, ugyanakkor egy rideg, kemény férfit sem, akinek semmivel nem lehet "ellágyítani" a szívét.


A párom nyomozó. A munkájában szintén keményen, határozottan kell fellépnie és mindezek mellett megnyerő, bizalmat sugalló stílussal kell rendelkeznie. Sokszor még én is elképedek milyen türelemmel képes egy-egy hajmeresztő ügyhöz hozzá állni és beszélni az illetékesekkel.

A határozottságából viszont otthon ő is lejjebb ad és így működik jól a kapcsolatunk. A munkánk és az ezzel járó belső tulajdonságaink az ajtón kívül maradnak. Otthon olyan bújós és szeretetéhes, vigyorgós pár vagyunk, hogy szerintem meg sem mondaná senki első ránézére melyikünk mivel foglalkozik.

2015. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy határozott, erős egyéniségű nő nem így beszél ahogy te.


Az akarnokság meg még messze nem erős egyénisséget takar.

2015. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szándékom erőt fitogtatni. Sőt! Eddig, ha egy határozott férfival kerültem össze, mindig én mentem "alá", és lejjebb adtam a keménységemből. Mert tudtam, nem vezet jóra, ha mindketten "keménykedünk", és mivel én vagyok a nő, elővettem a lágyabb, befogadóbb énemet. Csakhogy erre sosem a harmónia volt a válasz, hanem a férfi részéről még több keménység, szinte már erőszakosság, tiszteletlenség. Ezt természetesen szóvá tettem, nyugodt, tárgyilagos hangnemben, mire a következő lépés az volt, hogy kidobtak. :-D
2015. jún. 12. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!