Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy a testvéremnek valaha lesz normális párkapcsolata (is)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lassan húsz éves húgom, aki sajnos maga alatt vágja a fát. Gimnázium óta ismer egy srácot, nagyjából tizenhat éves kora óta szerelmes belé. A gond az, hogy az a fiú - szintén húsz éves - egy semmirekellő alak. Szerintem drogdíler, bár ezt nem tudom bizonyítani, de illegális szerekkel biztosan él, kvázi függő. Mellette partizik, mint őrült, tanulni nem tanul, dolgozni nem dolgozik,még érettségije sincs, annyi esze meg felelősségtudata se, hogy ne vezessen betépve meg full ittasan. A húgommal elég bonyolult a viszonyuk, ő vette el a húgom szüzességét még gimiben, de sosem jöttek össze. Aztán a szerencsétlen szerelmes húgom próbált más fiúkkal ismerkedni, de az összes kapcsolata tönkrement, mert valahogyan mindig feltűnt ez a hülye, és ő meg a karjaiba omlott. Persze a fiú eddig sosem akart vele kapcsolatot, csak húzta az egészet, a testvérem meg nem tudott neki ellenállni. Folyton hitegeti, felülteti, aztán otthagyja, majd megjelenik ismét, és szétzúz mindent. Mikor döbben rá a húgom, hogy akármilyen macsó is a pasi, meg kockahasa van, meg mittomén, ezt az embert kerülni kell, mint a leprát? Minden érzését egy ilyen züllött senkire pazarolja! Szokott lenni olyan pont, amikor átkattan neki valami és végre otthagyja a srácot a búsba?

2015. máj. 16. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mind idő kérdése,de rá fog jönni erre magától is :) bár az évek telnek.. de hát a hülye a saját kárán tanul,már elnézést a kifejezésért :)
2015. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, de addig mennek az értékes évek az életéből... Ráadásul egy ilyen alakkal!
2015. máj. 16. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem irigylem a húgod. Nekem egyszer "volt" egy ilyen barátnőm, aki a környék macsójába volt belesajdulva. Szerintem még mindíg ő utána sóvárog, pedig a pasinak csak szexre kellett, meg ágymelegítőnek.

Ja, és engem, aki tényleg szerette volna őt, elhajtott a vérbe. Ez van. Majd tanul a hibájából

2015. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod észérvekkel meggyőzni, de sok értelme nem lesz

amíg magától rá nem jön, hogy ez így neki se jó és nem teszi rajta túl magát, nem lesz normális kapcsolata

utána még lehet

de hogy ez mikor fog bekövetkezni, nem tudni, igazából csak rajta múlik

vagy egyszer észhez tér magától vagy akkorát kell csalódnia abban a srácban, hogy az észhez téríti

utána meg megbánja az egészet és sajnálni fogja az éveket amiket rá pazarolt

de sajnos ebben te nem nagyon tudsz segíteni

azért próbáld meg, hátha használ

2015. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 David82 ***** válasza:
0%

Az a srác egy tiszta Faust. Ha drogozik, az nem baj, egy kis cannabis az adja a hangulatot. Ha részegen vezet, az az ő dolga. A szerelem nem ismer logikát.

Hogy a húgod valaha észhez tér-e? Miért, van neki esze? Húszéves korban kétlem.

2015. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi lett a dologból?
2021. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!