Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy néz ki egy átlagosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy átlagosnak számító nő?

Figyelt kérdés

Az itteni férfiak szemével? Különösen azoktól kérnék linket, akik nem érzik magukat sikeresnek párválasztásban.

Köszönöm!


2015. jún. 17. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
google.com átlagos nő!
2015. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
2015. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
aranyos ez a lány, akit a "béke hozott" :D
2015. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
2015. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Békével jöttem-nek üzenem,


Ez maximum egy fiatal átlagos LÁNY, de nem átlagos NŐ.

2015. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ők nagyjából átlagosak, vagy picivel még a felett vannak:

[link]


[link]


[link]


A nagy baj, hogy itt az így, vagy még rondább (én legalábbis klasszisokkal ocsmányabb vagyok a lenti képnél)

[link]

kinéző srácoknak is vigasztalásul mondják képküldés után, hogy olyan átlagos (pedig mindenki tudja, hogy nem), míg a nagyon szép lányokat meg húzzák lefelé, hogy nem szép csak átlagos

2015. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tessék! Ép hogy súrolja az átlagos szintet:

[link]

Hogyne! Szeretném,ha ilyen nőm lenne! :D

2015. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:

#2

örülnék ha fele ilyen csajom lenne...

2015. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

békével jöttem, ez a lány nem átlagos, hanem annál jobb, látszik, hogy jó kondiban van, és ha a fotó nem ébredés után egy fos kamerával készült volna, közel sem tűnne átlagosnak.

Az átlagos magyar nő nem ilyen karcsú, és az arca sem ilyen arányos.

2015. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A békével által belinkelt csaj a csinos csajok között tekinthető max. átlagosnak, nem az összes között.


Az összes nő között van rengeteg, ennél a lánynál százszor csúnyább, kövér, korán megöregedett stb. nő is, akik ennél sokkal alacsonyabb szintre húzzák le a matematikai átlagot.


Az ilyen csajokat csak azok érzik átlagosnak, akik a csúnyákat alapból nem is veszik nőszámba.

2015. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!