Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy traktorosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy traktorosnak miért nehezebb párt találni mint másoknak?

Figyelt kérdés
Mert én azt veszem észre, hogy kerülnek vagy undorodnak tőlünk, míg más szakmában dolgozó, vagy épp tanuló könnyebb helyzetben van. 19/f
2015. jún. 14. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj srácok, ne süllyedjetek le 7es szintjére.
2015. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

első 3 válaszolóval egyet értek. én jártam olyan fiúval, aki traktoros volt, talpraesett is és okos is. nem ez volt kihangsúlyozva, és így semmi baj vele.


az olyan visszavágás viszont mélységes sötétségre vall, hogy nemhogy buta nem vagyok, de okosabb vagyok, mint te (így látatlanban). a matekleckés búzás válaszolónak üzenem, hogy mindenki azt oldja meg, amit muszáj. neked a búza a téma, arra keresed a megoldást, arra áll rá a gondolkodásod. így nem csoda, ha hamarabb találsz megoldást erre.


nyilván aki ellenzi a különböző végzettségűek vagy érdeklődésűek kapcsolatát, az pont erről beszél:

1. "mindent", amit te tudsz, ő nem ért, és fordítva;

2. azt nyomod a másiknak folyamatosan, hogy a te gondolkodásod jobb, azaz kompenzálsz és lekicsinyled a másikat.


én nem írom le így, mert van, aki sokoldalú, és így a traktorozása is érdekesebb színben tűnik fel, emellett nem mindenki kompenzál.


amúgy traktoron jó csókolózni, csináltad már?

2015. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági mérnök diplomával és Mezőgazdasági gépkezelő szakmával rendelkezem és "traktorosként" dolgozom.
2015. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!