Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy traktorosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy traktorosnak miért nehezebb párt találni mint másoknak?

Figyelt kérdés
Mert én azt veszem észre, hogy kerülnek vagy undorodnak tőlünk, míg más szakmában dolgozó, vagy épp tanuló könnyebb helyzetben van. 19/f
2015. jún. 14. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs benne jövő. Gondolj bele, nincs traktoros főnök, traktoros flotta igazgató stb...egész életedben traktoros leszel és ez kiszámítható. Előre tudják, hogy mivel fog telni az elkövetkezendő X éved és az ő éveik is melletted. A nők nem szeretik az állóvizet. Ha majd eleget össeztraktoroztál és lett földed, állataid és azokkal kereskedsz, a lányok is jobban észrevesznek. Vagy ha mellette van egy menő hobbid és nem úgy ismernek, hogy "a traktoros Józsi" hanem a "pókeres Józsi" vagy a "művész Józsi" vagy akármi..
2015. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Traktoros" ilyen szakma nincs is. XD

Ez a mezőgazdaságon belüli munka, traktoros okj képzés nincs. Max mezőgazdasági gépkezelő szakma. :P

Amelyik csaj meg lenéz a munkád miatt ne is törődj azzal, ez is munka és ezt is el kell végeznie valakinek! :)

2015. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem találsz magadnak párt mert így állítod be magad, "traktoros" vagyok.
2015. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudják hogy mennyi pénz van benne. Egyébként a városi lányoknál alapvetően "fújparasztgyerek". Azok a lányok, akik ismerik a mezőgazdaságot, azok meg tudják hogy nagyon sok időt és energiát felemészt, ami sajnos nem rájuk van fordítva. De szerintem ne aggódj. Saját géped van? Mert ha van, akkor más a probléma oka. Ha nincs, akkor nyomjad amíg nem lesz saját, utána pedig csodálkozz a változáson.
2015. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincs saját egyenlőre még, de állatok és földek azok vannak. Úgyhogy a következő egy traktor lesz. :)

Nekem a falusiak is mondják, hogy paraszt vagy nem csak a városiak, szóval itt csak az a lényeg hogy legyen egy csomó pénzed kocsi stb. Mindenki ezt mondja.. Most nem vagánykodásból vagy felvágásból mondom, de kocsim is van és csóró se vagyok. Mégis itt tartok.

2015. jún. 15. 12:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki nem lát bele ebbe a rengeteg és rendszeres munkával járó életformába, az nem is fogja tudni értékelni. Nyilván azért kerülnek mert tőlük ez távol áll, más az értékrendjük. Fogalmuk sincs róla milyen jól meg lehet élni belőle. Sok sikert neked a megfelelő társ megtalálásához!

24/N

2015. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem kéne traktoros, mind olyan buta, mint a föld, amin dolgozik ;)
2015. jún. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, na ezzel én nem értek egyet. Lehet, hogy te az vagy, mert nem ismered őket. Olyan józan paraszti ésszel rendelkeznek és logikával, hogy te észre se vennél dolgokat, és már ő rég megoldotta azt, míg te meg se találod a megoldást.
2015. jún. 16. 07:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudnál mondani esetleg egy példát? Vagy csak a levegőbe beszélsz?
2015. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 coolhc válasza:

utolsó! ÉN tudnék hamár engem is(mint "traktoros-t") sértegetsz/sérteget a #7 válaszoló)

pl: aratás, elkezd esni az eső és a traktor elássa magát tengelyig a düllő úton.Mögötted 2x100 mázsa gabona és nembirod letakarni,minden másodperc számit mert a gabona megszívja magát vízzel.Te mit csinálnál?


pl2:A gondosan elvetett és kikelt terményed 90cm vizben áll mert a vizelvezető árkokat nemtakaritota ki a kommunális vállalat az aratással már 1 napot sem szabad késlekedni de nembirsz rámenni a földre mert elsüllyedsz patt-helyzet te mit tennél.


Épn mind 2ő-t tapasztaltam és tudom is,hogy mit tettünk de kiváncsivagyok hogy te (utolsó/#7.válaszoló) mit tennél.

2015. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!