Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párt szeretnék, egyre jobban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párt szeretnék, egyre jobban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az érettségi kellős közepén állok, a kiszemelt férfi összeszedett egy barátnőt. Az én másfél hetes kapcsolatom szörnyű volt, a srác azóta is üldöz.. szószerint és most már egyre jobban érzem azt, hogy kéne valami értelmes fazont találni.

Jó... jöjjön a lelkiduma: Kéne valaki aki támogat, mellettem van, igen már a szex is hiányzik nagyon az is jól esne, persze csak idővel egy új partner esetén. Meg sok ilyesmi.

Mit tegyek? Jelenleg ki sem tudok nézni a könyvekből.. ismerkedési lehetőség kb nulla. De nagyon hiányzik már egy társ.


19/L


2015. jún. 7. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy egy hétvége estéd sincs, amikor nem a könyvek felett kéne gubbasztanod. Mondjuk csődítsd össze a barátnőket, fiú ismerősöket, haverokat, aztán nyomás bulizni valahová. Nem csak gyökerek járnak szórakozni, így tehát esélyed nyílik ismerkedni.
2015. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyire vidéken vagy? Egy csomó szórakozóhely van, hová megy a sok srác, ahol válogathatsz a jelentkezők közül. Érettségi után az egyetemi bulikon meg pláne :)
2015. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Vidéken élek, ez az egyik és a közlekedés szörnyű.

A másik, van 3 emelt érettségim, a többi közepen és igen kénytelen vagyok még hétvégén és a könyv felett gubbasztani ha azt szeretném felvegyenek az egyetmre.

2015. jún. 7. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:

...és te idejöttél a gyakorira.

Jó választás :D

2015. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De utána mész pestre nem? :D Amúgy a vizsgaidőszak ilyen lesz legtöbbször, de ez a rövidebb és megtanulod majd beosztani hogy bármikor jusson a jóra is.
2015. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hova valósi vagy?
2015. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy kicsit fiatal vagy még!
2015. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mikből érettségizel? Hova mész továbbtanulni?


Totál ismerem az érzést, de próbáld meg összeszedni magad. Én hasonló okokból már elszúrtam néhány vizsgámat párszor.

Javaslom mindenképp próbáld meg összeszedni magad. Vegyél egy jó zuhanyt és ne gondolj rá. Én nagyon sokat szívtam már így egy illető miatt, iszonyúan megviselt. Sokat tanultam belőle, de rámentek a jegyeim és most szedhetem össze magam, természetesen el lettem hagyva :)


Ha ki szeretnéd önteni valakinek a problémáidat, leírhatod, akár privátban is.


Ha érdekel, én is párt szeretnék és vannak még rengetegen, akik párt szeretnének. Mindenki egyre frusztráltabb és elkeseredettebb. De talán ha majd megfogalmazod magadnak, hogy kb milyen párt szeretnél és elkezdesz aszerint nézelődni, akkor rájössz, hogy talán nem is olyan lehetetlen.


És a 3 emelt érettségidre visszatérve. Nem tudom hol tanulsz tovább, de a felsőoktatásban eléggé van kereslet értelmes nőkre :)

2015. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Nem csak a felsőoktatásban van kereslet értelmes nőkre.
2015. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meddig tart az érettségi, még két hét? ugyan már.... nyúlj magadhoz minél többször, h oldd a feszültséget, és jó jegyekezett szerezz. Már nincs sok hátra. Amint letudod ezt a feladatot, akkor majd jöhet az ismerkedés, tök jó lesz :)
2015. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!