Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta van sportmotorom, miért rajonganak körbe a nők? Ennyire vonzza a motor a női szemeket?

Figyelt kérdés

Érdekes jelenség, ha megyek a Balatonnál nagyon jó nő megnéz.ha megállunk a haverokkal, nem kell sokat várni, már jönnek is a motorokat nézegetni, majd kérdezik, nem megyünk-e velük strandolni?

Utána már megy minden magától.

Amíg autóval mászkáltam, azért akkor nem ment ilyen könnyen.

Kedves női válaszírók, ez miért van nálatok?



#motorozás #örökifjúság
2015. jún. 13. 13:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Gondolom mert a Balatonra pihenni / szórakozni mennek az emberek, a motort pedig szintén egy ehhez alkalmas eszköz, ezért jó partynak tünsz.
2015. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Vègig sem olvastam a sok vàlaszt.


Erre a kërdèsre èn magam is keresem a vàlaszt, pedig NO vagyok :)


Szerintem ez olyan fèrfias hobbi, szexissè ës rosszfiussâ tesz. Ad egyfajta kiaugàrzäst, illetve olyan mint egy ruha, extra nagyot dob a megjelenèseden.

Persze nem mindenki tudja ezt sem. ,,viselni,, :)

Ahogy a párom szokta mondani: ,,a sporotorozàs nem hobbi,hanem egy ëltërzës,,


Ö is sportmotoros, és amikor vele vagyok (szintën motorozom) akkoris megbàmuljàk a nök.

Idegesit,de ez ezzel jàr :)


Egyszoval fèrfiassâ ès szexubbé tesz, meg olyan vagàny rosszfiussä :)



Amugy tènyleg fura hogy a csaj csak azërt megy oda mert tetszik neki a motorod.

Mert akkor nem te èrdekled,mivel ahhiz nem kell motor...

Ha meg èrt a csaj a nocihoz,akkor azt làtid rajta...de ezek leginkàbb csak legombolosok.

Nem mindegy,hogy TE èrdekled vagy csak a pënzed


Ès mielött leszolnânak: én nem azërt vagyok a párommal. Minket a közös motoros imàdat hozott össze :)


Szèles utat! Pacsi :)


24N

2015. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!