Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta van sportmotorom, miért rajonganak körbe a nők? Ennyire vonzza a motor a női szemeket?

Figyelt kérdés

Érdekes jelenség, ha megyek a Balatonnál nagyon jó nő megnéz.ha megállunk a haverokkal, nem kell sokat várni, már jönnek is a motorokat nézegetni, majd kérdezik, nem megyünk-e velük strandolni?

Utána már megy minden magától.

Amíg autóval mászkáltam, azért akkor nem ment ilyen könnyen.

Kedves női válaszírók, ez miért van nálatok?



#motorozás #örökifjúság
2015. jún. 13. 13:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Most nem értem, mit bunkóznak itt a válaszoló nők, hogy kiesik a szádból a kapanyél és hasonlók. Eleve a jót kéne feltételezni a másikról, nem? Én semmi rosszat nem látok sem a kérdésében, sem a kommentjeiben. Elhiszem, hogy egyes nők el vannak keseredve, de a feszkót nem itt kéne levezetni. Én nem úgy kezdek másokkal kommunikálni, hogy na nézzük csak, kilóg a szádból a kapanyél? Bunkó vagy? Valahogy nem...
2015. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

10. " Azért azt is megemlítem, hogy a motorozás olyan érzést ad ami meglátszik :)"


A környezeten meglátszik, valóban. Remélem, nagyon jó érzés, hogy más tüdőrákot kap azért, mert te jól érzed magad.

2015. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"Itt a motorokról volt szó,de ha öt mondat alatt látom,hogy a szádból kiesik a kapanyél,akkor nyilván nem foglak elhívni sem strandolni,sem máshova"

81%os!


Szerintem neked nem kellene elhívni strandolni, mert veled biztos nem mennék sehova!

Neked max az álmodozás maradna:)

Gondolom a gondolkodásod miatt vagy egyedül, és irkálsz ide ilyen válaszokat:)

2015. jún. 13. 14:16
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Mi van?! Én csak azt írtam le, hogy a motorozástól az embernek olyan életérzése lesz ami meglátszik a kisugárzásán. Erre meg tüdőrák, meg más hal meg? Mi van? Ennyire már ne légy sztereotíp magyar!
2015. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
27%
"Én nem úgy kezdek másokkal kommunikálni, hogy na nézzük csak, kilóg a szádból a kapanyél? Bunkó vagy? Valahogy nem..." - ja, de ha már az első mondatában benne van, hogy 'aszongya'; csináni je; megtudnÁk;...akkor automatikusan is van már egy benyomásod... 28/N
2015. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

"a motorozástól az embernek olyan életérzése lesz ami meglátszik a kisugárzásán."

Ezt a feelinget megtudom erősíteni.

Szerintem ez vonzza a nőket is.

Nemhiába kivétel nélkül jó nők vannak a sportmotorosokkal:)

És könnyebb így csajozni is.

2015. jún. 13. 14:19
 17/32 anonim ***** válasza:
49%

Rövid betekintés következik egy átlag magyar szemszögéből:


Ha tüdőrák akkor senki ne közlekedjen autóval. Azoknak eleve nagyobb a fogyasztásuk több rákkeltőt nyomnak ki magukból. Sőt akkor buszok se legyenek meg kamionok se legyenek, azok még dieselt is égetnek. Meg a mocskos nők is csak a gazdag bunkó kell nekik én meg itt vagyok 30 évesen szüzen minimálbéren feketén pedig már 8 éve próbálkozok barátnőt szerezni de egyiknek se kellek mert csak a szemétgazdagkigyúrtbunkóaudis kell nekik. Meg repülők se legyenek mert hangosak. Húúúú de gyűlölöm őket. Meg a bevándorlókat is utálom. Gyurcsány tehet róla. Meg a karvaj megélhetési négercigányzsidók. Halálbüntetést!!!

2015. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

ugyan miért? mert drága dolog :D és a legtöbb nő szereti a motorozást,csak önerőből sosem lenne neki


meg a sisakban sokan jobbképűbbek :,D

2015. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Azt,hogy egyedül vagyok-e,vagy hogy miért vagyok egyedül,vagy sem,szerintem én tudom...A szemnek biztos vonzóbb egy ilyen látvány,nyilván,ezt is írtam.Viszont nem feltétlenül hinném,hogy könnyebb így csajozni,hiszen fejet meg stílust ugye nem cserélhetsz.Csak ere próbáltam rávilágítani.Nem mindenki felszínes.

Azt meg,hogy milyen ember vagyok,nem tudhatod.Talán meglepődnél,ha elárulnám,hogy szeretem a motorosokat,a motorokat,szeretek motorozni,volt már ilyen kaliberű pasim,és igen,nagyon bejött.Viszont soha nem a külsőségek embere voltam.Ő viszont igen,mert pont ezzel villog.Nah,az ilyet nem csipázom.

2015. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, nekem nem tetszik. Őszintén én kicsit félek tőlük. Mármint a motoros pasiktól.
2015. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!