Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta van sportmotorom, miért rajonganak körbe a nők? Ennyire vonzza a motor a női szemeket?

Figyelt kérdés

Érdekes jelenség, ha megyek a Balatonnál nagyon jó nő megnéz.ha megállunk a haverokkal, nem kell sokat várni, már jönnek is a motorokat nézegetni, majd kérdezik, nem megyünk-e velük strandolni?

Utána már megy minden magától.

Amíg autóval mászkáltam, azért akkor nem ment ilyen könnyen.

Kedves női válaszírók, ez miért van nálatok?



#motorozás #örökifjúság
2015. jún. 13. 13:54
1 2 3 4
 21/32 Mumusan ***** válasza:
72%

A párom is sportmotoros...és igen, úgy ismertem meg hogy motorozott. Eszméletlen jó a segge a motoros ruhában :)

És elmondhattok bárminek ezért, de igenis a motoros életérzés sugárzik. Jókedv, buli, adrenalin.

Jövőre már én sem maradok a hátsó ülésen....

Szépen felülök a motoromra a bőrszerkómban, aztán lesz.rom a sok sopánkodót akik szerint felszínes vagyok...és akik titkon csak remélhetik hogy egyszer akkora rajongás vegye őket körbe mint egy motoros nőt.

2015. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Mumusan, ha meglátnálak, rántanék neked egy gázfröccsöt:)
2015. jún. 13. 14:52
 23/32 Mumusan ***** válasza:
Széles utat pajtás! ;)
2015. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Utolsó csavarig zsír felújított Pannónia T1-es megfelel ilyen célra? :DD
2015. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#24:

Ha süt rólad, hogy eszméletlenül élvezed akkor igen :) Kicsengethetem a pénzt egy zsír új Kawasaski H2-ért (nagyon látványos és erős motor [link] ). De ha közbe meg az jön le, hogy egy mindenkit gyűlölő pukkancs vagyok a gyk-ról akkor kitörölhetem vele a ánuszrózsám.

2015. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Süt rólam, az nem is kifejezés! Alig várom, hogy készen legyen.
2015. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Engem speciel soha nem vonzott ez a jármű,se azok akik rajta ülnek.És nem is szoktam őket megfigyelni.
2015. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

hazudni emberi dolog. valami gyökér megint szórakozik. max megtörtént 1x.


Nekem volt nem gyenge motorom. Egyszer fordult elő hasonló a 3 év alatt.

2015. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mivel szeretem legeltetni a szememet a motorokon és az autókon is, így elsődlegesen arra fókuszálok és nem a gazdájára. Én is tuti, hogy leállnék veled beszélgetni, ha tetszik a motorod, de nem nyomulnék rád csak ezért. Sőt ilyenkor kifejezetten a motor érdekel és, mint mondtam nem az ismerkedés a célom. De csak én vagyok ilyen furi csaj. :D
2015. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A felszín,manapság csak a felszín számít a nőknek,legyen kivel felvágni,és ezáltal "szerencsésnek" lenni a barátnők és ismerősök szemében.Ennyi,ez érthető bármire,nem csak a motorral rendelkező pasikra,hanem a jóképűnek születettekre,a nagyon gazdag pasikra stb.
2015. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!