Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 60 év körül lehet még esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60 év körül lehet még esélye egy férfinek, hogy társat találjon magához? Vagy át kell rendezkednie kéziüzemre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok 50-es nő keresne társat magának, csak valahogy nem akadnak össze az emberek :( Anyukám is szeretne valakit találni és én is próbálok segíteni neki, mert szeretném, ha boldog lenne, de hiába regisztrálunk társkeresőre, csak furcsa emberek írnak egy darab általános iskolai végzettséggel, vagy mocskos trikóban autó előtt pózolós fotóval...
2015. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ne 20 évesek között keresgéljen, hanem 40-től felfelé. Ennyi a titok.
2015. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne keresgéljen huszas nők között? Anyagiak és/vagy hatalom befolyás ismertség kérdése :)
2015. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ti férfiak még 60 évesen is a dugàson gondolkoztok :D nos az.én férjem mikor hatvan éves lesz akkor leszek én 35. Szóval nyugi van Esélyed!!!
2015. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy van esély, itt a példa:

[link]

2015. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó de ez pont egy borzalmas csontos hattyú :D vehetett volna szebb nőt is.
2015. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éppen túl a 30-on, van olyan 60as, akinek bizony örülnék :)
2015. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nincs arra egy idősek otthona? 😂
2015. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 2: Inkább 50-től felfelé... Én 40 vagyok, egy hatvanas férfi apám lehetne....


Kérdező: persze, hogy lehet társat találni ebben a korban is. Nézz körül a randik.hu-n, ott például jelen van az ötvenes-hatvanas korosztály, köztük nagyon sok értelmes, kedves nő is akad.

2015. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!