Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Szűz pasi vagyok 27 évesen. Nincs saját házam.keveset keresek. Csúnya vagyok,megvagyok hizva.
2015. jún. 12. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Akkor diétázz, sportolj és nem értem miért kéne saját házadnak lennie... De ha ez ennyire zavar akkor probálj meg új munkát találni, ahol többet fizetnek.

A szüzességedet meg ne nagyon hangoztasd a nők elött, ha máshogy nem megy akkor fizess be magad, ha érted, hogy mire gondolok és akkor talán kicsit magabiztosabb leszel :)

2015. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyavalyogsz akkor életképtelen vagy.

Inkább mennél futni naponta + diéta és lefogynál. Az hogy nincs házad és szűz vagy senkit nem érdekel. Ettől még lehet csajozni ugyanúgy. Az én barátom is szűz, 29 éves. Ettől csak jobban érdekel... nem kevésbé.

2015. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

"Az én barátom is szűz, 29 éves."



:D:D Mindenki ilyen kapcsolatról álmodik, ahol a szűz férfi az is marad

2015. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szumòharcos. 90 kg vagyok 180 cm-hez. De az összes lány szerint 70 kiló fölött már dagi a pasi.


Nem tudom hogy alakult ki a fejükben ez a tévhit.

2015. jún. 12. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:

178/83 volt az exem, mikor összejöttünk, és az évek alatt szedett fel jópár kg-ot.

És vele voltam 10 évig...

(Háza sem volt, szülőknél, majd albérletben voltunk.

2015. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy alakult ki a fejükben ez a tévhit."


A kérdés az, hogy a TE fejedben hogy alakult ki ez a tévhit.

Lehet, hogy akad néhány olyan nő, akik a nagyon vékony pasikra buknak, de nincsenek túl sokan. Nem egy olyan nőt ismerek, akik kimondottan a mackós férfiakhoz vonzódnak, náluk esélyed sem lenne 90 kilóval, mert túl sovány vagy. :)

27 évesen saját ház? Ha Vajna Timi-típusú nőkkel randizol, akkor biztos számít, de egy átlagos nőnél...

A saját elképzeléseiden kellene változtatni, mert teljesen téves feltételezéseid vannak a nőkről!

2015. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kéne egy közvélemény kutatás! 25 alatti nők milyen testalkatú férfiakhoz vonzódnak...
2015. jún. 12. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
5. vagyok újra, csak magamból és a barátnőimből tudok kiindulni, de szinte minden pasi más-más alkatú volt. Nagyon vékony, normál, sportos, mackós, sőt, kimondottan kövér is előfordult.
2015. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fiúként azt mondom, hogy a ház pont nem érdekel senkit. Ha meg vagy hízva, akkor nem feltétlen kell futni, én például biciklizek. Jó, mondjuk paripakukit se ér, ugyanúgy nézek ki, mint egy évvel ezelőtt, arányaiban kb. ugyanolyan vagyok, mint te (173 centire 85 kg). Ha rendszeresen elmész nagyobb távokra (kezdetben jó lesz az 35-40 km-nek is), akkor tuti lesz hatása. Mondjuk én ~kéthetente csinálok 60 km-es távokat, nulla eredménnyel, de legalább jól szórakozok.


Az viszont tény, hogy bár itt GYK-n azt írja minden második nő, hogy "inkább legyen dagi, mint sovány", én gyakorlatilag MINDEN srácot, aki nem izmos vagy nem egyszálbelű, egyedül látok az utcán.

2015. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Életképtelen az, aki fejben annak hiszi magát. Én nem vagyok az, tudom, hogy bármit elérhetek, ami csak rajtam múlik. Az, hogy 28 évesen még szűz vagyok és sosem volt még randim sem, az csak annak köszönhető, hogy én hiába akarok kapcsolatot, ha eddig egyetlen egy nő sem akart velem. Erre viszont nincs befolyásom, így kevésbé frusztrál a dolog.
2015. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!