Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jarnatok életképtelen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok életképtelen fiúval?

Figyelt kérdés

Leszögeznem,hülye egyaltalan nem vagyok. Jóhírű egyetemre jarok,jó eredmennyel.

Viszont borzalmasan szórakozott vagyok,kisebb dolgokat folyton elfelejtek es elkalandozok.

Pl felrakok főni tojast,de folyton elfelejtem es a legutobb mar az edeny odaegett,annyi ideig ottmaradt.

Vagy leszerveztem valamit az egyik napra es utana döbbentem ra hogy azon a napon tancolni jarok mar vagy fél éve..


Az a baj hogy előbb-utóbb valami komoly balesetem lesz ebből az biztos.

Mennyire kizaró tényező ez?

19/F


2015. jan. 15. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem :)
2015. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Veszek neked egy naptárt meg egy hangosan csipogó időzítőt, oszt gyühetsz! :D

17L

2015. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
daráló vagy taigetosz
2015. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

velem is előfordul... nem nagy ügy... főleg ha sok mindent csinálsz, mint én. pl a vizet rendszeresen ott felejtem, van ilyen...



p.s.: egyszer a kvarckályhára tettem a törölközőt "kicsit megszáradni", annyira megszáradt h leégett az egész... ömmm.. :D

2015. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :-)

Neked pont egy talpraesett nő kell, aki majd kezelésbe vesz. Különben meg fiatal vagy. Szerintem nem kell ezt olyan komolyan venni. Nincs veled semmi baj. Mind kicsit szelepesek vagyunk néha...nyugodj meg. :-)

20/L

2015. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Enyhe memóriagondok semmi gáz nincs veled.
2015. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Kicsit fiatal vagy"

Mondja ezt egy 1 evvel idősebb..:D

2015. jan. 15. 00:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát engem ezek baromira idegesítenének! Szeretem, ha valaki pontosan érkezik egy találkozóra, ha késik akkor előre szól, ha megkérem valamire, akkor nem órák múlva csinálja meg...ha rábízok valamit, akkor ne baszcsizza el, mert ő épp tök másra figyelt, mert nekem ezek a dolgok úgy jönnek le, hogy magasról beleszarik az illető abba, hogy nekem mi a fontos.

Van egy ilyen barátnőm, lakótársak voltunk 2 évig...háááát borzasztó volt...mindig ezer dolgot vállalt be, soha nem ért oda időben sehová, ha ő jött volna a takarításban (hát nem jött), ha megkértem, hogy hazafelé vegyen valamit a boltból elfelejtette, ha úgy mentem dolgozni, hogy a mosógép még nem járt, megkértem, hogy teregessen ki, hát 12 órával később is a gépben rohadtak a ruhák...és mindig csak magyarázkodott, és magyarázkodott, mert ő művészlélek és bohém és tudja, hogy sokat vállal, de nem tud mit csinálni...

Én ezektől falra mászom! :)

2015. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Egy pszichologus tobbet tudna mondani Errol.
2015. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kicsit nyugodj le és ne szervezz annyi programot magadnak..a kaját én is mindig ott hagyom főni..de a titok, hogy ott kell maradni a konyhában,bármit is főzz...
2015. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!