Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyen bunkók facebookon?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy cseteljetek a lánnyal éjjel-nappal, de olyat miért csinálnak egy csomóan, hogy egy-két napra csak úgy eltűnnek, nem is írnak vissza, vagy az utolsó pillanatban mondják le a találkát, holott fél percbe kerülne megírni időben, hogy mégse lesz jó...aztán újra előbukkannak, és bókolnak meg kedveskednek, mintha mi sem történt volna??


Nem csak én, sok barátnőm folyton így jár, kezdem azt hinni, nincs is már normális pasi, de komolyan....


20/L


2015. jún. 6. 16:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom, mert én is szoktam több sráccal találkozni, és nekem mégis sikerül. :D
2015. jún. 6. 16:53
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as igen igy van!!! :)
2015. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű,ha a bunkó,tapló izomagyakkal kezdtek csak,akik "helyesek",de 0 eszük van,akkor ne csodálkozzatok.

Ha értelmes,normális srácokkal beszélgetnétek,és kezdenétek akkor nem ez lenne,de általában ők nem elég "helyesek" és őket nem lehet mutogatni a barátnőknek,meg felvágni vele,bizony. ;)

2015. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MolotovPunk ***** válasza:

Szánalmas az,hogy sokan a fészbukon élnek éjjel nappal.Továbbá az is,hogy ott keresik az igazit. :D

Még jó,hogy nem használom azt a szenny oldalt....

2015. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem két lány is ugyanezt csinálta, sőt a legutóbbi azt is megtette, h minek utána velem lemondta a 2-3. randinkat, feltöltött egy képet a facebookra, amint éppen kellemesen eliszogatnak egy fiú meg egy lány barátjával, természetesen a randink időpontjában és nem arról van szó h korábban már elígérkezett nekik csak később jutott eszébe. Ebben az a pofátlanság h még fel is töltötte face-re. Szerinted mit éreztem/gondoltam?! Szerintem az életkorunkkal van összefüggésbe mindez, még fiatalok vagyunk és zavarosak az érzelmeink, nem válik el még TELJESEN a helyes a helytelentől, a korrekt az inkorrektől, ezért tesszük ezt egymással, még éretlenek vagyunk, bár hozzáteszem az a lány egyébként 23 volt és mégis ezt művelte, de kor ilyen esetekben nem irreleváns, mivel belül, fejben nem érett vki, addig az életkor csak egy szám marad, semmi több. Majd benő a fejük/fejünk lágya és jó lesz minden, meglásd :D
2015. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!