Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyen bunkók facebookon?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy cseteljetek a lánnyal éjjel-nappal, de olyat miért csinálnak egy csomóan, hogy egy-két napra csak úgy eltűnnek, nem is írnak vissza, vagy az utolsó pillanatban mondják le a találkát, holott fél percbe kerülne megírni időben, hogy mégse lesz jó...aztán újra előbukkannak, és bókolnak meg kedveskednek, mintha mi sem történt volna??


Nem csak én, sok barátnőm folyton így jár, kezdem azt hinni, nincs is már normális pasi, de komolyan....


20/L


2015. jún. 6. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Velünk pasikkal ugyanezt csinálják a csajok,most akkor...
2015. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
ennyi belefér
2015. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nálam úgyan ez van de én pasi vagyok a két nem soha nem fogja megérteni egymást
2015. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne Facen ismerkedj.
2015. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem fér bele! Aki ezt csinálja, az engem sem érdekel többet.

Nem facen ismerkedek, de akik már találkozgatnak meg minden, nyilván ismerősök facebookon, és ott is beszélnek néha.

2015. jún. 6. 16:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező komoly kapcsit keresel???Nagyon ki vagy akadva most a pasikra?Légy domináns és keress egy olyan pasit aki irányithatsz szerepjátékkor!Sok izmos sub van,ez lehetne a megoldás nem gondolod?
2015. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenki használja aktívan, én is ismerek ilyeneket, hogy csak fent vannak, de nem aktív felhasználók, és nem érzik szükségesnek, hogy erről beszámoljanak másoknak. Élőben viszont semmi probléma a beszélgetéssel. Kommunikáljatok telefonon, vagy mondd meg nekik, hogy te inkább facebookon kommunikálnál, pl. mert olcsóbb, mint a telefon, vagy nem mindig hallod meg, ha csörög, te tudod.
2015. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha valami fontos, arra ott a telefon. Minden másra ott a MasterCard.
2015. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a Facebook? :) Ertelmes no-ferfi eloben ismerkedik, nem a virtualitasban.
2015. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

egy férfinek egyszerre több nővel is foglalkoznia kell

türelmetlenek és cseppet sem vagytok megértőek.


tudod milyen nehéz 4 5 lánnyal üzengetni,találkozgatni? ezt leszervezni?és összehangolni?

2015. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!