Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélye van boldog párkapcsolatra az olyan embereknek, akik csak a számukra már egyáltalán nem vonzó ellenkező neműeknél jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van némi esélye, de hosszú és fáradságos munka + türelem kell ahhoz, hogy elérje amit akar.
2015. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem a külsőre koncentrálni, hanem a belsőre és ha azt megszereted, utána van rá esély, hogy fizikai vonzalom is kialakulhat később.

Velem pont ez történt: elkezdtem egy sráccal beszélgetni, aki külsőre kifejezetten nem volt helyes és semmi vonzalmat nem éreztem iránta, viszont olyan csodálatos személyiség volt, annyira jól megértettük egymást, hogy utána valahogy beleszerettem és testileg is elkezdtem őt kívánni.

2015. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es, én próbáltam már ezt, de sosem jött be, aztán még szemétnek is éreztem magam, hogy átvertem a lányt. Még soha nem fordult elő velem, hogy nőként vágyni kezdtem volna valakire, akit ne találtam volna első ránézésre is csinosnak.
2015. jún. 3. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ha ilyen szinten lényeges neked a külső, hogy hiába van valakinek hihetetlenül jó személyisége, akkor sem fog úgy kelleni neked, akkor nem tudsz mit csinálni, próbálkozz helyesebbeknél, te is hozd ki a legtöbbet a külsődből és reménykedj, hogy valakinek "elég" leszel te is külsőre, aki neked is megfelel. Sosem értettem az ilyen embereket.
2015. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok: aki levelet írt, annak válaszolnám, hogy igen, azóta is együtt vagyunk, de nem akarok levelezni.
2015. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
velem is ez van de én nem fogok olyannal kapcsolatba kezdeni akihez nem vonzódom lehet az akár mekkora jó fej
2015. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es, mit nem értesz rajta? Olyan különös igény, hogy vonzódni szeretnék a páromhoz?
2015. jún. 3. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez elég béna kérdés. Honnan tudod, hogy csak a számodra nem vonzó nőknél jöhetsz szóba? Minden vonzó nőt ismersz a világon?
2015. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ma 11:31 ne gyere ezzel a világos hülyeséggel ! ezt abból vontam le ami a helyzet az ismerkedéseimnél
2015. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. De az ember egy idő után leszűri, hogy milyen nők hogyan viszonyulnak hozzá.
2015. jún. 3. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!