Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is olyan érzésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is olyan érzésetek van, hogy annyira egyediek vagytok, hogy sose lehet olyan párotok, aki egy az egyben olyan mint ti és ezért önként vállaljátok az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 23:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól, hogy szoftverfejlesztő vagy meg game fun, még nem tudom miért leszel jobb/több mint mások.
2015. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#9 Barátzónába kerültem a "túl fiatal vagy hozzám" (egy év különbség) indokkal. Ennél összetettebb szerintem a dolog. Magamat hibáztatom állandóan, mert gyerekesen viselkedtem és félreértettem a jelzéseit.
2015. máj. 30. 23:46
 13/29 A kérdező kommentje:
#11 Egy szóval se akartam mások fölé emelni magamat, mindenkinek megvan a saját tulajdonsága és képességei. Inkább úgy érzem magam, mintha valami kihaló faj lennék vagy el lennék átkzova, hogy más meg nem érdekel.
2015. máj. 30. 23:49
 14/29 anonim ***** válasza:

Ne is emeld más felé, mert az csak én lehetek.


Az biztos, hogy nem vagy kihaló faj, hiszen rengeteg szoftverfejlesztő van ahogy rengeteg gamer is, csak ezen személyek szinte mindegyike hímnemű. Viszont egy szoftverfejlesztő elég jól keres ahhoz, hogy fizetni tudjon a vágyai kielégítéséért.

2015. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Zseni vagy, sosem tudnek veled kijonni, mivel en normalis, hetkoznapi lany vagyok. Vagy talalsz not, vagy nem. :)
2015. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Nem hiszem, hogy gyerekes voltál, inkább csak először lángolt fel benned valami, amit nem tudtál kezelni. De semmiképp ne hibáztasd csak magadat! A szakterületed tényleg nem a legjobb nők szempontjából, de ne add fel!
2015. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
De mire jó egy olyan pár, aki egy az egyben olyan mint mi? Szerintem olyan senkinek sincs, ha mégis, hát nem irigylem - én megőrülnék a helyében az biztos :D
2015. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és olyan vagyok mint te, a párom meg eléggé más. más dolgok érdeklik, más dolgokban jó, de alapjaiban hasonlítunk egymásra. egyezik a véleményünk szinte mindenben, ugyanazok a dolgok zavarnak, ugyanazokra vágyunk, mindkettőnknek vannak céljai, ugyanazok a terveink a jövőre nézve...

nem kell feltétlenül ugyanolyan embert keresned, mint amilyen te magad vagy. viszont én sosem gondoltam magamról azt, hogy mennyire egyedi lennék, vagy jó, mint ahogy te gondolod szerintem. nem én vagyok jó, hanem mások szarok. :)

2015. máj. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Játékost internetes játékokban könnyen lehet találni.Pont a travianban láttam egy informatikus nőt,aki klánvezető volt,és non-stop nyomta a gépet.
2015. máj. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Heh, ismerős ez nekem is. Én is IT-s srác vagyok, szeretem a szakmám és hajlamos vagyok sokat játszani. Bár kevés játékkal játszom. És ugyanúgy problémáim vannak a társkereséssel.


Nem lehet, hogy nem csak szakmabelit kéne keresned? Persze, ha mindenképpen olyat szeretnél, akkor nem akarlak lebeszélni erről :)

2015. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!