Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csomó nő miért várja el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó nő miért várja el, hogy küzdjenek értük?

Figyelt kérdés
Miért hiszik egyesek, vagyis inkább sokak magukat annyira értékesnek, hogy értük bizony férfiaknak kell küzdeniük, mint valami trófeáért? Azt gondolják, hogy az értéküket tükrözi, ha rivalizálnak? Számtalanszor hivatkoztak nők, illetve régebben lányok arra, amikor megkérdeztem tőlük, hogy miért nem engem választottak, hogy "mert nem tettél eleget azért, hogy összejöjjünk", meg ehhez hasonlók. Mielőtt a fejemhez vágnák, hogy ez csak az én példám és ne általánosítsak ez alapján, rengeteg ismerősöm és családtagom van ugyan úgy, mint én. Egyszer egy csapat lány esett nekem, miután kijelentettem, hogy nem fogok vért izzadni egyetlen nőért sem, pláne olyanokért akik el is várják. Megkaptam, hogy egy önző, lusta sertés vagyok (ezen én is meglepődtem, mármint a sertésen, én disznóra számítottam) és, hogy jobban is teszem, hogy egyedül maradok, mert ezzel megkímélek egy halom nőt magamtól. Én tudok szeretni és odaadó lenni, sőt kifejezetten nagyra becsülöm a jó társat, nem ez a probléma, voltak működő párkapcsolataim, mondjuk csak kettő, de az, hogy elvárják tőlem, hogy minden lélegzetvételemmel azt bizonyítsam, hogy érdemes vagyok hozzájuk, mint amikor egy porszívóügynök ecseteli, hogy mennyire jó a portékája, na ez nekem sose derogált. Egyszer konkrétan egy visszautasítást követően a fejemhez vágta a csaj, hogy "XY becsült annyira, hogy teperjen értem, ellenben veled...", máskor meg azt kaptam meg, hogy "nem szenteltél elég időt ránk, hogy bízzak így benned?". Ez nem az a férfias büszkeség, hogy én akkor se veszem be az aszpirint, amikor már minden testnyílásomból folyik a vér, mert olyan kemény vagyok, ez pusztán az emberi öntudatom, ami nem igazán szereti, amikor alárendelik valaminek és elvárják tőle, hogy gőzerővel bizonyítsa a rátermettségét olyasvalamiért, aminek jobb esetben nem kellene elvárnia ilyet. Hiába ecseteltem már el ezt tucatszor, hogy nem fogok pincsikutyaként ugrálni senki körül a jutalomfalatért, a reakció erre egyöntetűen mindig az volt, hogy önző vagyok, aki leszarja a másikat.
2015. máj. 22. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert megtehetik. Ha a férfiak nem asszisztálnának hozzá, akkor nem tudnák ezt csinálni. Szóval nem a nőkre kéne mérgesnek lenni, akik kihasználják a helyzetet, hanem azokra a férfiakra, akik ezt a helyzetet megteremtik nekik. Mindenki kihasználja, ha adódik egy jó helyzet, ez teljesen logikus és jogos dolog.
2015. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezt én sem értem. A nők kiharcolták az egyenjogúságot. Éljenek vele! Nem értem miért várják el, hogy hasra essünk valakitől, csak azért mert pinája van. Hiába fa*zagyerek addig valaki amég udvarol a nőnek, utána megváltozhat, és úgysem fog érte "teperni". A nő ettől lesz értékesebb, hogy ki mennyit teper érte? Én hiába lehetek tisztességes, jóképű, sportos, jó kedélyű, szorgalmas, céltudatos akár miben is, az mind semmi, mert nem attól függ, hanem attól hogy ki mekkora bájgúnár. Amit magamtól elvárok, azt mástól is (nagyjából). Miért én tegyek mindenért, mikor más a kisujját sem mozdítja érte. Én is ugyan úgy magamtól kínlódtam ki mindent, magam motiváltam, vittem végig a dolgokat. Egyébként ez szerintem egy egyszerű elkényeztetés, ami a családból adódik, akik nők így viselkednek.
2015. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez eléggé visszataszító jelenség, itt a gyakorin is felvetik más-más formában (miért hordják úgy fenn az orrukat mintha ők szarták volna spanyol viaszt,...miért van hercegnő- komplexusuk). Erre kialakult egy reakció, Japánban fűevőknek hívják őket, vagy a MGTOW (egyik sem kér a nőkből) és itt is elég ellenségesen viszonyulnak ehhez.
2015. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A derogál pont az ellenkezőjét jelenti annak amit te gondolsz.
2015. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nah, gyerünk csajok! Most el lehet mondani! Vagy netán igazunk van?
2015. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a pasik is kuzdeni akarnak a lanyok irant. En legalabbis nagyon konnyen szerelmes leszek es egyaltalan nem titkolom, ha valaki tetszik, odamegyek hozza. Eddig soha nem sikerult. A pasik altalaban kihasznaltak. Most vetettem veget egy olyan kapcsolatnak, ahol en abszolut mindent megtettem a sracert, o meg kegyet gyakorolt azzal, ha mondjuk meghallgatta a problemaimat 5 percig. Elegem van. A kovetkezoknek kuzdeniuk kell ertem, nem fogom engedni, hogy labtorlonek nezzenek.
2015. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A kovetkezoknek kuzdeniuk kell ertem"

Amikor én ilyet hallok, az első reakcióm: küzdjön érted a halál.

2015. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor esetleg jobb otlet? Megis mi a fenet lehetne tenni, hogy ne nezzenek labtorlonek? Termeszetesen a kuzdest nem ugy ertem, hogy 25x visszautasitom es jatszok az idegein, de pl tegye mwg az elso lepest.
2015. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig "öröm" látni, mikor a nemi szerepeket keverik az egyenjogúsággal...

A küzdés nem azt jelenti, hogy hasra kell esni a csaj előtt és földön csúszni, míg igent nem mond. Aki meg ezt várja el, azzal nem is érdemes kezdeni. A "küzdés" azt jelenti, hogy nem sértődsz be, mint valami kis nyolcéves, ha nem omlik első szóra a karjaidba, hanem továbbra is legalább megpróbálsz lelkesedni a másikért. Nem továbbállsz rögtön, ha nem akar hozzád menni az első szemrebegtetésre... Tudjátok, elég lelombozó (és kissé megalázó) azt látni, hogy azonnal megy valaki más után a srác, miközben te azt szeretnéd érezni, hogy nem csak egy opció vagy, nem csak azért kellenél, hogy akárki legyen a srác mellett. Szóval a "küzdéssel" azt mutatod meg, hogy nem csak egy a sok közül a lány, aki csak azért kell, hogy legyen, hanem tényleg ő maga kell.

2015. máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na ez egy nagyon klafa kérdés mert több dolog is felmerült bennem amíg olvastam a kérdést is meg a válaszokat is. Elsősorban az egyáltalán nem mindegy, hogy milyen jellegű küzdésről van szó. Ha olyanra gondolsz, hogy a nőnek több pasi csapja a szelet annak én is teljesen ellene vagyok. Senki sem születik királylánynak akiért küzdeni kellene pláne úgy ,hogy ő semmiképp nem jöhet ki vesztesen a dologból, így könnyű játszani. A másik jellegű küzdésre meg csak annyit tudok mondani, hogy nemrég volt itt 1 kérdés, hogy miért nem értik meg a fiúk azt, hogy "nem"?! Mindenki azt ecsetelte mennyire kellemetlen, hogy már hazudni kell, hogy leszálljanak róluk stb. Most meg azt írja pár ember ,hogy ne sértődjünk meg ha nem hullik a karjainkba rögtön a lány. Akkor most honnan vágjuk le, hogy érdemes-e küzdeni vagy tényleg le kellene kopni? (Pláne ha még sokan nem is őszinték). Azt is nehéz hitelesen előadni, hogy a lány akire nyomulsz nem "csak egy lány" hanem "a lány" aki kell akkor ha vagy sehogy vagy nagyon minimálisan viszonozza az érdeklődést...

Ui: nagyon sok lánytól hallottam, hogy a bók csak akkor hiteles ha igaz is. Na most akkor ha még nem is ismerem annyira ,hogyan hitessem el vele, hogy tényleg Ő az akivel lenni szeretnék és nem csak valaki. Jobb kérdés, hogy az ismerkedési fázisban ezt Én honnan tudjam, hogy tényleg így van?!

2015. máj. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!