Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis csomó a kisajkamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis csomó a kisajkamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este egy borsó méretű kis csomót találtam zuhanyzás közben a kisajkamon. Megnéztem tükörben,és nem látszik semmi,mármint aszíne ugyan olyan,de látszik,hogy duzzadtabb.

Nőgyógyásznál még nem voltam,nem is szeretnék még menni,eléggé félek. Anyukámmal meg kínosnak tartom erről beszélni,ráadásul neki is van elég gondja mostanában.

Segítsetek légyszi:c

15/l


2015. márc. 16. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindjárt írnak vállalkozó szellemű fiúkák, hogy kibogozzák neked a csomót.

Egyébként van valami "orvos válaszol" szerű internetes oldal, ahova lehet névtelenül kérdéseket írni, és válaszolnak rá. Nem ismerem az oldalt, de érdemes lenne oda írnod, ha nincs senki, akit a bizalmadba tudsz fogadni és ért is hozzá valamennyire.

2015. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg! Akárhogy szégyenled... Az én rövid kis történetem egy strandról indult! ( Fiú vagyok) Kijöttem a vízből és törölközőt magamra tettem és megtapintottam a farkamon egy kis csomót... Nem mondtam el a szüleimnek mert gondoltam majd elmúlik ... Aztán nem.. Nagyobb lett utána eltünt és a bal oldalon lentebb lett egy másik nagyobb ami után hosszú idők múlva nőttek mégkisebbek majd eltüntek utána megint nőttek eltüntek és így tovább.. És nagyon hülye voltam mert nem mertem szólni az első ilyennél mert mra már lett vagy 6-7 db kissebb.... De nemrég elhataroztam hogy megmutatom bőrgyógyászaton... Előszőr az én hülye felejemmel azt hittem le ordítanak meg minden hogy miért nem szóltam és ha nem szóltam akkor már az én bajom de nem... Csak átalosan kezelték a szüleim is és az orvos is... Rájöttem hogy írtó nagy barom voltam hogy ennyire félős vagyok és nem mertem szólni előbb.. Nemsoká megyünk vissza és az 1 nagyot lefagyasztják szerintem a kicsiket meg lekapargatják... És nem kérek olyan kommenteket hogy én hülye idióta barom az ilyennek élnie sem érdemes mert én mind ezt tudom ... És nem valós képet láttam magam előtt mert úgye az elég rossz dolog hogy valakinek a nemiszervén jönnek elő ilyen dolgok.... Szóval szólj a szüleidnek nem fognak leordítani érte... Megnézi max, megkérdezi a dolgokat hogy mikor jött elő , hogyan jött és fáj-e vagy csak ott van... Egyébként ( Lányoknál nem tudom hogy van ) De nekem túl sok faggyú termelődött össze és ilyen szemölcsök jöttek elő.. Kaptam rá ilyen krémet 2-t is de nem használ ezért ahogy írtam lefagyasztják és lekaparják... Vagy még a gyógyszert is kipróbálják... Szóval... Mond meg :) Úgy fogsz beszélni róla majd hogy semmi szégyent nem érzel te sem és a szüleid sem... max 1-2 napig utána nem... Menjetek el nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászatra nem fognak bántani :) Nehogy továbbterjedjenek.. Ne légy olyan nagy barom mint én voltam. 16/F
2015. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló voltam. Megértem a második válaszolót és nem kell lehülyézni érte. Érthető, ha egy fiatal így fogja fel ezt elsőre, de tényleg nem kell félni.

Viszont szerintem egyedül is elmehetsz vele orvoshoz, akár a háziorvoshoz.

2015. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)

Uzenetekben meg mindig kapok olyat,hogy 'szia bocsi en egyetemen most vegzem orvosi szakon kuldj kepet rola hatha elo tudok allitani egy diagnozist' kb 6 ilyet kaptam:DD nemgaz

Es a lanyoknak uzenem,akik irtak,hogy ugyan ezt vettek eszre ok is most.. Nekem mar elmult,legalabbis mar nagyon kicsi es nem faj egyaltalan,holnapra mar nem is lesz ott. kitartas! Koszonom!:)

2015. márc. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!