Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz társat keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz társat keresni?

Figyelt kérdés

Miért nehéz normális lányt találni? Próbálkoztam interneten, semmi érdemleges, folyton csak azzal jönnek hogy "bocsika nem vagy az esetem". Már nagyon unom tényleg, és mikor rákérdezek mi a probléma? akkor azt írja hogy neki az izmos rövid barna hajú magas fiúk jönnek be, vagy azt írja hogy menjek a pokolba. :D Pedig egyáltalán nem nézek ki rosszul, normálisnak és megfontoltnak érzem magam, ha szembe találkoznék a lányok által áhítatott izmos, rövid barna hajú, magas fiúval állítom hogy alul maradna velem szemben.


Szóval én nem vagyok se nőgyűlölő, se pedig egy degenerált tuskó, csak egy normális lányt akarok találni, ami sajnos lehetetlen. Élőben is nehéz, és talán úgy sokkal rosszabul esne a lekoppintás mint neten keresztül. De úgy vagyok vele hogy a remény hal meg utoljára.


Mi a véleményetek? főleg azoké érdekel aki ugyanilyen cipőben jár. De más is írhat nyugodtan.:) 19/F



2012. jan. 24. 18:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda és volt már barátnőm!
2012. jan. 24. 19:46
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Akkor marad az, h a csúnya lányoknál kell próbálkoznod.
2012. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát ezt te mondod de honnan tudjuk így van -e? Annyian mondták már, hogy jól nézel ki?
2012. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem fogok idegtépő vitákba belefolyni. Nem azért tettem fel a kérdést hogy provokáljanak.
2012. jan. 24. 22:55
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha fiatal, korodbeli lányokat keresel, akkor az számít, hogy mennyire vagy érdekes vagy szórakoztató, milyen hobbijaid vannak, mennyire lehet veled hülyéskedni.


Ha kicsit idősebb lennél, akkor meg az számítana, mit tettél le az asztalra, vagy mit szeretnél az élettől.

2012. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igazából velem jól el lehet hülyülni ezzel semmi probléma nem szokott lenni, de a jó kommunikációhoz nem csak nekem kell tennem hanem a lánynak is. Persze úgy sajnos nehéz ha le se sz..rják a fejem.
2012. jan. 28. 13:27
 17/22 anonim ***** válasza:
Valamiért mégse ez jön le nekik. Egyébként meg szerencse kérdése is.
2012. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak sajnos mindig a tökéleteset keresik, aztán mikor összejönnek a kigyúrt fazonal amilyet a kérdésemben leírtam, csalódnak mert az elhanyagolja őket és kiderül hogy mégse olyan tökéletes. Így aztán jön az általánosítás hogy minden pasi szemét.
2012. jan. 28. 13:50
 19/22 Kiss Dorcii ***** válasza:
Nem akarok tolakodó lenni. Privi? ;)
2012. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő gyűlölő de alapból az a baj hogy normális nő nincsen mind egyforma csak más a csomagolás. Ha izmos rövid barna hajú magas fiú lennél akkor meg szőke kék szemű macis fiú kellene neki, szerintem amíg fiatal vagy csak a mennyiségre menjél. Hajrá!!!!!
2012. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!