Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri-e interneten társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e interneten társat keresni?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok nincs párom és úgy döntöttem hogy megpróbálok interneten találni! Az a baj hogy békés megyei vagyok és belőlük van a legkevesebb regisztrált szinte mindenhol! Aki tetszett annak írtam de nem válaszolt utána írtam olyannak is aki nem tetszett de az sem válaszolt! Ők minek vannak fent? Úgy vettem észre hogy a legtöbben csak azért vannak fönt hogy mutogassák magukat! És az olyan minek regisztrál akinek van párja? Pedig normálisan közeledtem mindenkihez! Szerintem nem vagyok csúnya az iwiwen van egy alkalmazás ahol bejelölheted hogy kivel randiznál és ott nagyon szép lányok jelöltek be olyanok akik nekem is tetszenek csak az a baj hogy nem környékbeliek! Szerintetek próbálkozzak még az interneten párt találni? Valahogy nekem nem akar összejönni!
2010. márc. 18. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan próbálkozz tovább, van hogy nehezebben indul be, de sosem lehet tudni... én is az interneten ismertem meg a jelenlegi páromat, lassan 2 és fél éve együtt vagyunk :)

21/l

2010. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is interneten ismertem meg a párom. Fél éve vagyunk együtt.

Én alig válaszoltam a levelekre, amiket kaptam. A "Helló! Szép vagy! Van MSN-ed?" jellegű üzeneteket gondolkodás nélkül töröltem, mert körlevél szagú, amit valószínű még 10-15 nőnek elküld a pasi.

Próbálj meg személyhez szóló leveleket írni: reagálj a képre, az adatlapra...stb.

Bókolj, hódíts! Ez kell nekünk nőknek!

Sok sikert!

2010. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, lehet párt találni neten. Sőt sokkal egyszerűbb mint a való életben. Tudod leszólitgatni nőket, és a 98%-a foglalt. Neten viszont potenciálisan azok elérhetők akiknek vagy nincs senkije, vagy kalandozni akar. Ha szerencséd van nem valaki kalandja leszel hanem valaki igaz szerelme. Csak kitartást, mert sok a kretén...
2010. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért a neten vigyázni kell az olyanokkal, akik már évek óta fenntvannak....

Naponta kapnak vagy 20 levelet (lányok). El nem hiszem, hogy nincs közöttük egy értelmes levél sem...

Valahogy szeretik a trófeákat gyűjteni...

2010. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindenkinek valami személyhez szólót írni de semmi válasz nem érkezett! Kevés környékbeli lány van olyannak meg nem akarok írni aki messze van és lehet hogy soha nem találkozunk!
2010. márc. 18. 15:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy interneten könnyebb megismerkedni valakivel de eddig ez nem jött össze!
2010. márc. 18. 15:06
 7/7 anonim válasza:
szerintem ne próbálkozz, az internet nem erre van. szemtől szembe mindenki más... ne pazarold az időd internetes társkeresőkre, nem éri meg, inkább próbálkozz élőben párt keresni magadnak, amúgy is az interneten nem muszály a valóságot mondani, hisz a másik úgysem ismer, és könnyű így mást eljátszani... nekem ez a vélemenyem, de ez a te döntésed...
2010. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!