Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz társat keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz társat keresni?

Figyelt kérdés

Miért nehéz normális lányt találni? Próbálkoztam interneten, semmi érdemleges, folyton csak azzal jönnek hogy "bocsika nem vagy az esetem". Már nagyon unom tényleg, és mikor rákérdezek mi a probléma? akkor azt írja hogy neki az izmos rövid barna hajú magas fiúk jönnek be, vagy azt írja hogy menjek a pokolba. :D Pedig egyáltalán nem nézek ki rosszul, normálisnak és megfontoltnak érzem magam, ha szembe találkoznék a lányok által áhítatott izmos, rövid barna hajú, magas fiúval állítom hogy alul maradna velem szemben.


Szóval én nem vagyok se nőgyűlölő, se pedig egy degenerált tuskó, csak egy normális lányt akarok találni, ami sajnos lehetetlen. Élőben is nehéz, és talán úgy sokkal rosszabul esne a lekoppintás mint neten keresztül. De úgy vagyok vele hogy a remény hal meg utoljára.


Mi a véleményetek? főleg azoké érdekel aki ugyanilyen cipőben jár. De más is írhat nyugodtan.:) 19/F



2012. jan. 24. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet itt is, ráadásul én most egy olyan csajjal vagyon nagyon jóban, aki kb. külsőre-belsőre tökéletes, és lefedi az ideálomat. Egy baja van: a barátja... :/
2012. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

> Pedig egyáltalán nem nézek ki rosszul


Ezek szerint sajnos de.

2012. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez ismerős szituáció, kedves első.
2012. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, és egyre rosszabb lesz... már nekem, hogy hetente x órát töltök el azzal a nővel, aki nem lehet az enyém (már ha a lelkiismeretemre hallgatok...) :S:S

(első)

2012. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt most egy fél évig az egyetemen. :|
2012. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem rég ért véget az én kapcsolatom is. És ott is a volt pasi volt a probléma :/
2012. jan. 24. 18:52
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

szóval ezek szerint még nem votl barátnőd, még alkalmi viszonyod sem...


egyébként ha nem volt még senkid, akkor miből gondolod h tényleg minden tuti veled kapcsolatban??

- nem lehet h még is gond van a külsőddel? vagy az öltözködéseddel?

- vegy esetleg a stílusoddal modoroddal viselkedéseddel??

2012. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Rakj ki egy képet vagy privátban és majd én megmondom, hogy baj van -e veled
2012. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem mindenki aki itt sír, hogy nincs társa, az előbb nézzen magába. Megtett e mindent az ellenkezőért. Megnézte e, hogy mi a különbség közte és azok között, akik csajoznak?

Megyek a csajok után, mint egy mérgezett egér, vagy otthon ülök a gép előtt és nyalogatom a sebeimet, és mondogatom, hogy a csajok nem normálisak. Lehet, hogy át kellene értékelned az elvárásaidat, vagy más környezetben kellene keresned a párod. Kultúrház, tanfolyamok, szakkőrök, egyház, diszkó. Mind mind más típusú, és beállítottságú emberekkel van tele. Válogass helyszínt és rajta! De mindenféleképp legyél tisztába magaddal, valamint lehet, hogy ez igényeiden kell változtatni, ha nem a körülményeken változtatsz.

2012. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Lehet h nem nézel ki rosszul, de jól se. Amint látod, a lányoknak csak a külső számít, akármilyen normálisak is egyébként. Átlagos külsővel a csúnya lányoknál lehet esélyed, náluk érdemes még próbálkoznod. Ha ők is elhajtanak, akkor viszont mégiscsak rosszul nézel ki.
2012. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!