Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként valamennyire muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként valamennyire muszáj nyomulni, hogy összejöjjön párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Az evidens, hogy kezdeményezni kell, de valahogy ebben is vannak finomságok, hogy akkor csak beszélgetni próbálsz az elején vagy egyből kimutatod, hogy érdekelne párként is. Mert én sok esetben nem tudom egyből eldönteni, hogy akkor most el tudnám képzelni barátnőnek, de attól még emberileg érdekel, szívesen beszélgetnék vele mindenféle kulturális vagy hétköznapi, NEM szexuális témáról. Viszont így meg lehet a lány nem vesz komolyan és mire eljutnék oda, hogy ki akarjam hívni, már rég lecsapták a kezemről. Ez egy kicsit paradox helyzet.

ma 12:21
 1/7 anonim válasza:
65%
Rám a csaj szokott ha kezdeményezek
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is elképzelhető, hogy a lány komolyan vesz, de nem akar párkapcsolatot. Nem baj, ha rákérdezel, vagy szóba hozod, mert ha nyomulsz, emberileg is elfordul tőled.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor éreztem már ezt nőként. Én ilyenkor el szoktam mondani, hogy egyelőre nem érzek különösebb vonzalmat de mint ember érdekel, szeretek vele beszélgetni.

Így szabadon eldöntheti neki ez így megfelel-e vagy nem pazarolja az idejét.


Alakult már így ki őszinte barátságom egy férfival :)

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy "eljutnék oda, hogy ki akarjam hívni"? Eddig csak chateltetek?
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Azt arra értettem, hogy társaságban, rendezvényeken ismered meg és beszélgettek, de jellemzően nem kettesben. Ha kihívod külön randira, az már jelzi a szándékot.

ma 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kettesben nem találkoztok, akkor nem lesz semmi. Szóval a kérdésre válaszolva: igen, muszáj nyomulnia a férfinak valamennyire. Aztán a 3.-ik randin csók legkésôbb.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A randi meg ismerkedés azért van, hogy kiderüljön, hogy barátnőnek is alkalmas-e valaki.

Szóval én nőként azt mondom, hogy ha tetszik valaki, megfog benne valami, akkor hívd el és közben majd kiderül. Ha túl sokáig vársz, akkor igen, a nők nem vesznek komolyan.


ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!