Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi motivál egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motivál egy nőt arra, hogy egy apja korabeli férfival összejöjjön?

Figyelt kérdés

Most mindenki azt gondolná, hogy biztos a pénz. De az biztos nem, mert csóró a pasi. Akkor mégis mi?

És még húzza is az agyamat vele, hogy milyen jó a papókával lenni, meg hogy sokat találkoznak. Pár év múlva meg majd lehet az ápolónője?



ma 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Deák Ferenc és Szent István milliós seregekben a tárcában.


A másik lehetőség a komplexus, mert az apja érzelmileg megközelíthetetlen volt gyerekkorában és nem szándékosan, de keresi a pótlékot. Tudom, mert tesóm pont ilyen, össze is jött egy 30 évvel idősebb suttyó proli bácsival, aki valahogy pont olyan viselkedésű, mint az apánk volt, józanabb pillanataiban.

ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy egy igazi érett férfiről van szó.
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Ez látod, lehet! Mert mondta a csaj, hogy az apja mikor még élt, alkesz volt és érzelmileg elhanyagolta.


Akkor már nincs is esély visszaszerezni a csajt? Én fiatalabb vagyok a csajnál.

ma 18:54
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

3.


Mindig jobban fog vonzódni az öregebbhez, sosem fogja tudni megmagyarázni az okát (tesóm se tudja), egyszerűen csak így van. Pedig volt neki korban hozzá illő hódolója, aki anyagilag is felülmúlta az öreget, de egyszerűen nem, az öreg akármit csinál, mindig hozzá vonzódik. Mert apánk olyan szar ember volt, amilyen és neki kellett volna egy apa. Nekem is, de én férfiként nem fogok férfiakhoz vonzódni, főleg mivel én utálom az apánkat, mert egy gonosz, alkoholista, engem bántalmazó valaki volt. Még a rá hasonlító embereket se igazán viselem el, néha kellemetlen szituációkat eredményezve.


A teljes korosztályával vannak gondjaim, az az X generáció eleje szerintem nagyon elcseszett, még nem nagyon találkoztam normális emberrel aki 1961 és 1964 között született volna. Csupa alkoholista, súlyosan dohányos, rosszindulatú, "mindig vidám" arcok. Zombisereg. Egyetlen "erényük", amire verik magukat, hogy voltak katonák meg vékonyak, a sok pia meg cigi miatt. És ezek lesznek hamarosan nyugdíjasok, te jó ég. Rossz még rágondolni is.

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Csodálkozom a lepontozáson, az 1-es teljesen jót írt.
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nade még is hány év a különbség és hány évesek?
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6


A csaj 10+ évvel idősebb nálam. A papa, meg olyan 70 körüli.


Na de hogyan tudnék a csaj felett apáskodni? Akkor biztos visszaszerezném.

ma 19:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs feltétlen erre racionális magyarázat. Vannak berögződések,amiket sokan nem tudnak maguknak megmagyarázni, lehet,h sok-sok önismerettel eljuthat valaki arra pontra,h megtalálja a miértjét, de a többség nem feltétlen tudja/akarja megmagyarázni magának az ilyesmit, egyszerűen csak ösztönösen követi amit érez.
ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert jobbak, mint a mai pávák !
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell senkinek a korosztályában.
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!