Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerencse kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerencse kell ahhoz, hogy a mai világban összejöjjön egy párkapcsolat? Ráadásul hosszabb távon működőképes legyen?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet az együttéléssel? A házasságkötési szándékkal? Mik a különbségek a fokozatok között?

#párkapcsolat #tartós édeskettes #kapcsolati minősg
aug. 1. 08:50
 1/5 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nem a párkapcsolat fenntartásához kell szerencse, hanem ahhoz kell a szerencse, hogy olyan kontextusban és körülmények között megismerj valakit akivel ki tudsz alakítani egy működő párkapcsolatot.
aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz szerintem biztos kell, hogy olyannal találkozz, akivel eléggé kompatibilisek vagytok. Ha nincs szerencséd, akkor csak az megy, hogy zárhatod le folyamatosan a nem kompatibilisekkel, akikkel többnyire már az alapok sem stimmelnek. És amikor még 30, 35, 40, 45, ... évesen is ez a forgatókönyv, az azért eléggé rosszul viselhető. Vagy a másik lehetőség olyankor, ha nincs szerencséd, hogy nem is nagyon van mit/kivel lezárni, évek tudnak eltelni úgy, hogy sehol senki és semmi.
aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem eléggé váratlanul jött össze 48 évesen (igaz, korábbi szimpátia, már látásból ismertük egymást.)


Szóval már nem akartam görcsösen egyáltalán, és sikerült! :)


Valamiért egy kicsit talán szerencsém is volt. Hallgattam a legbelső megérzéseimre, és hajszálra olyan embert találtam, aki majdnem mindenben megfelel az elképzeléseimnek.

aug. 1. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy ez nagyban szerencse volt, és kérlek, ezt most ne vedd rossz néven!

Csak sokan mások is eljutnak olyan fázisba, hogy nem akarják görcsösen vagy nem is akarják egyáltalán, éppen nem is téma náluk semmilyen szinten, mert valami teljesen más dolog vagy probléma köti le őket, és akkor sem jön senki vagy megint csak valaki olyan sodródik az útjukba, akire rövidebb vagy hosszabb idő után nemet kell mondaniuk.

Olyan esetek is vannak szép számmal, amikor egyszerűen csak rossz az időzítés. Sokan nem hisznek ebben, de én már láttam és tapasztaltam is ilyet. Amikor "későn" találkozik két nagyon "egymásnak való" ember, egyiknek vagy mindkettőnek már ott a házastárs, a gyerek(ek), az egzisztencia, a jól kialakított és bejáratott élet, nem fogják felrúgni, és ez nem elintézhető annyival, hogy gyávaság...

Számomra ez nagyon fájdalmas volt mindig, egész életemben, hogy mennyire nagy szerepe van a szerencsének. Még úgy is, hogy más területein az életnek én is rengeteget köszönhetek neki.

aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencse, akarat, gondolkodás, cselekvés, lépések, célok.

Talán ezek is kellenek hozzá.

aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!