Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek gyűrű van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek gyűrű van az ujján, akkor honnan lehet tudni, hogy az csak dísz-e?

Figyelt kérdés
A minap egy optikában jártam, és akkor egy csinos és szimpatikus fiatal hölgy (talán 30 körüli lehetett, talán kicsit fiatalabb, nem tudom) volt bent. Kész lett az új szemüvegem, ezért mentem, lerendeztük a formaságokat, eljöttem, de itthon vettem észre, hogy az orvosi lelet ottmaradt. Másnap úgyis dolgom volt arra, így visszamentem a papírért, és megint ő volt bent. Mondtam, hogy mi járatban vagyok, ő azt hitte, visszaadta nekem a leletet, de aztán keresgélt a fiókban (amúgy nem is kérdezte a nevem, szóval emlékezett rá, pedig előtte soha nem találkoztunk), és meglett a papír, vissza is adta, kicsit zavarban volt, de mondtam, hogy semmi probléma. Akkor láttam, hogy a jobb gyűrűsujján van egy gyűrű, sima, bár messziről nem tűnt házassági karikagyűrűnek. Amikor elköszöntem tőle, picit mintha elpirult volna, és mosolygott rám. Szívesen megismerkednék vele, csak visszatart ez a gyűrű dolog. Ráadásul semmit nem tudom róla, a nevét sem, így még a neten sem tudok rákeresni, hogy esetleg van-e valakije. Az is baj, hogy nem mindig ő van bent, ahogy tapasztaltam, első alkalommal egy idősebb nő volt ott, ráadásul akárhányszor jártam ott, mindig akadt jó pár vásárló, nézelődő is. Ti ilyen esetben hogyan próbálnátok kideríteni, hogy lehet-e valakije az illetőnek, hogyan próbálnátok ismerkedni?

ma 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Jézus atya úristen, mi lenne ha megkérdeznéd, hogy elkérheted-e valami elérhetőségét, mert szimpatikus neked? És akkor ki fog derülni ez a hatalmas rejtély!
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Bemennék harmadjára is, hogy ott felejtettem a telefonszámát...

És azt fogja mondani, hogy van párja. Tuti.

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Ha ésszel olvastad volna a kifejtést (bár számodra láthatóan nehezen megy az értő olvasás, illetve az, hogy két mondatnál többet végig bírj olvasni), akkor észrevehetted volna, hogy leírtam, hogy nem mindig ő van bent, így meg akkor kb. random járkálhatnék oda. Plusz azt is leírtam, hogy az eddigi tapasztalataim alapján mindig vannak ott ügyfelek, úgy viszont kicsit kellemetlen lenne mindkettőnknek egy ilyen elérhetőséges dolog, főleg ha elutasítana engem.
ma 19:51
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Sajnos én is így gondolom, amilyen szerencsém van, biztos ez lenne a helyzet. És ez a szituáció még kellemetlenebb lenne a többi vásárló előtt.
ma 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Zavarban volt mert hibázott, nem feltétlen pedig azért mert bejöttél neki. A vásárlóval kedvesnek kell lenni.


De persze ne ez legyen benne, hanem amit te mondasz, hogy hátha szimpatikus voltál te is neki.:)


Amúgy nincs rajta a leleten a neve valahol?


Melyik optikában voltál helyileg pontosan?

Lehet tudok segíteni.

ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

3, hidd el, elolvastam amit írtál, mégis, továbbra is, ennek ellenére is ezt tartom a megoldásnak, mivel hogy, mi mást tehetnél? Mi itt nem fogjuk megmondani, hogy az ott milyen gyűrű, amit láttál.

És az meg kifogás, meg parázás, hogy nem mindig ő van, meg sokan vannak. Mármint.. hát ja, akkor figyelni kell, meg kicsit merésznek lenni, de tényleg, szerintem ezt tudod tenni. Az, hogy neked ez nem megfelelő... ok, nem muszáj tenni bármit is :D

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lady Beth ***** válasza:
Várd meg munka után és mond meg neki hogyan érzel. Adjál neki elérhetőséget, aztán vársz egy kicsit.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5: Igen, sok minden benne lehet a pakliban. Bár az az én szememben pluszpont, hogy meg sem kérdezte a nevem, úgy kezdte el keresni a papíromat, úgyhogy ebből arra következtetek, hogy emlékezett rám (illetve a nevemre), pedig előző nap teljes káosz volt náluk, amikor bent voltam. (Egy hölgy szemüvegeket próbálgatott, mentem én, közben a csajszinak volt két telefonja, aztán egy lányka ment a szemüvegéért, de közben bejött egy középkorú pár is, akik szintén nézelődni kezdtek, és még ki tudja, hogy mi történt azután, hogy én eljöttem.) A leleten sajnos nincs rajta a neve, azt az orvos állította ki az egészségházban, és úgy mentem el az optikába.
ma 20:32
 9/11 A kérdező kommentje:
#7: Nem akarok ennyire ijesztő és zaklató lenni. Másrészt tényleg nem tudom, hogy ő mikor dolgozik, ahogy írtam is, nem mindig ő van bent.
ma 20:33
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Csend el a gyűrűt, és dobd bele egy tűzbe, ha kirajzolódik rajta valamilyen felirat egy furcsa, idegen nyelven, az azért legyen gyanús
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!