Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LEszólítanám a távoli kollégan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEszólítanám a távoli kolléganőm, de nem tudom, a gyűrűsujján eljegyzési gyűrű van-e?

Figyelt kérdés
NAgyon zavaró, hogy fb-járól se derül ki, van-e valakije.
2022. szept. 6. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal támadd le, hogy randira hívod, hanem kezdj vele beszélgetni. Gyorsan kiderül.
2022. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, de ha rákérdezek arra, akkor az is kiderül, miért kérdezem. Hiszen azt is kérdezhetném, kutyás vagy macskás vagy-e...
2022. szept. 6. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Kérdezd körbe

Pl emlited hogy mész haza vacsit csinálni, ezt meg azt, nálaTOK mi lesz a vacsi?

Elkezdi majd mondani aztan majd hozzateszi, a férjem kedvence...


Beszelgess barmirol, egyszer ugyis felhozza témába az állapotát.

2022. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

tuti nem férjezett, max. eljegyzés, de sok nő hord nem eljegyzési gyűrűt a gyűrűsujján - persze még attól függetlenül is lehet barátja, hogy nincs eljegyezve


nem parázom túl, mert meg fogom szólítani, csak kíváncsi lennék a tökéletes módszerre

2022. szept. 6. 19:26
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha mindig hordja, mindig ugyanazt és a bal keze gyűrűsujján, akkor az szinte biztos, hogy eljegyzési gyűrű. Nem 100%, de azért elég valószínű.

Vagy vedd úgy, hogy az és ne szólítsd le vagy próbáld meg megismerni. Nem is feltétlenül kell rákérdezni, ha komoly kapcsolatban van valaki, akkor azért az könnyen szóbakerül átlagos témáknál is. Persze nem feltétlenül fogja elmondani első nap, mikor beszélgetni fogtok. Vagy marad az, hogy leszólítod, aztán ha tényleg el van jegyezve, majd mondja. Ebből a szempontból mindegy is, ha nem lenne rajta gyűrű is lehetne komoly kapcsolatban. De az előző válaszol alapján feltételezem, hogy nem szeretnéd nyíltan felvállani, hogy tetszik neked és szívesen megismernéd, akkor meg marad a vagy hagyod vagy megpróbálsz barátkozni előtte.

2022. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jaaaa, nem a jobb kezén lévő gyűrűsujjat kell nézni? :D Azt néztem, ott van egy.
2022. szept. 6. 19:32
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nők a balon hordják hivatalosan. Bár attól még lehet eljegyzési gyűrű, én is ismerek olyat, aki jobb kézen hordja, mert neki az kényelmesebb és annyira nem érdekli, hogy mi a szokás. Viszont így azért nagyobb az esély, hogy nincs eljegyezve.
2022. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bal kezén van eljegyzesi, ha a jobb kezén akkor pedig már házas.
2022. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Óh, nem csak az zavar ám, ha kiderül, hogy se eljegyezve nincs, se barátja... hanem ha szingliként se akar kapcsolatot. Sajnos sok nő van így, kapásból ismerek hármat, akik nemet mondtak rám. Nem, nem azért, mert nem voltam elég jó, azóta sincs senkijük... persze a kettő nem függ össze, de ha mindenkinek nemet mondanak, akkor meg is érdemlik.

Szóval kíváncsi leszek. Drukkolok magamnak.

2022. szept. 6. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is barátkozz csak vele fokozatosan. Milyen napod van? Mit csinálsz munka után? Hol voltatok nyaralni? Képzeld én meg ez meg azt főztem, láttam a moziban... stb. Ki fog derülni és ha foglalt sem gáz, hogy érdeklődtél.
2022. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!