Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LEszólítanám a távoli kollégan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEszólítanám a távoli kolléganőm, de nem tudom, a gyűrűsujján eljegyzési gyűrű van-e?

Figyelt kérdés
NAgyon zavaró, hogy fb-járól se derül ki, van-e valakije.
2022. szept. 6. 19:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké, majd írok, mi volt. Köszi a biztatást, itt ez azért ritka, és sokszor a zrika megy. Hajrá, nekem! :D
2022. szept. 6. 19:58
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Mind a két gyűrűsujjamon hordok egy-egy köves arany gyűrűt, egyiknek sincs jelentése számomra, csak örököltem őket. Néha egyébként más gyűrűket is hordok, úgyhogy ha valaki sűrűn lát, akkor rájön. Viszont munkahelyen sose beszélek a magánéletemről, nem szeretek ennyire személyes lenni hivatalos közegben, bele se lehet engem csalni valamiféle válaszba. Ha valaki konkrétan rá mer kérdezni, csak akkora válaszolok, hogy szingli vagyok.

Nem tudom, hogy a kiszemelted ennyire nehéz eset-e, de valóban nem biztos, hogy eljegyezték vagy bármi és ha beszélgetsz vele, akkor esetleg rájöhetsz, hogy mi a pálya, esetleg ha a hétvégi programjáról kérdezed, akkor könnyen kiderülhet.

2022. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%

#12

Te valószínűleg az a típus lehetsz, aki eleve nem kezd kollégával. Elvégre annál jobban be se viheted a magánéletet a munkahelyedre. 😉 De ez elég hamar kiderül.

2022. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kezdenék olyannal, akinek nem az a fontos, hogy akarok-e ismerkedni, hanem hogy más kan meggyűrűzött-e már. Ha eddig is nemet mondtak rád, képzelem, milyen lehetsz.
2022. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a normális, hogy ha foglalt, akkor azt tiszteletben tartja és nem próbálkozik? Nem azt írta, hogy ha szabad, de bármiért nem vevő rá, akkor majd zaklatva üldözni fogja. Legalábbis remélem :)
2022. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Na, megvolt életem legboldogabb visszautasítása. :)


Múlt héten még gyáva voltam, tegnap is lett volna lehetőségem, végül ma rászántam magam és elhívtam. Rögtön mondta, hogy van barátja, tehát nem értettük félre egymást.

Összeszedtem a bátorságom, és megkérdeztem. Örülök neki, hogy van párja! Megérdemli a boldogságot. Hozzá képest biztos egy rakás szerencsétlenség vagyok, tehát az a jó, ha már foglalt, és egyáltalán nem zavar.

Nem csak két út van: tudni, hogy van valakije, tudni, nincs nincs senkije, hanem a harmadik a legrosszabb: nem tudni, hogy van-e! Maximum azt bánom, hogy nem hetekkel, hónapokkal korábban kérdeztem meg, mert így feleslegesen őrlődtem hetekig, hónapokig.


És azért is jó, hogy nemcsak én voltam bátor, hanem ő is, hogy megmondta, mert idén ismerkedtem két nővel úgy, akik hetekig húzták az agyam, míg kiderült, hoyg nem akarnak semmit. Hozzájuk képest ő egy angyal volt. Nincs semmi problémám azzal, ha valaki nemet mond, sőt, elfogadom és lépek tovább! A szürkezónát nem szeretem, a hitegetést, a megadom a számomat, de nem megyek randizni, az elmegyek randizni, de utána eltűnök nőket, a bejelölhetsz fb-on, de amúgy nem jelöllek vissza embereket.


Felszabadító érzés, megyek tovább, keresem a következő lehetőséget. Ennyi! :)


Köszönöm a biztatásokat.

2022. szept. 14. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!