Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra születni kell, hogy valaki eredményesen tudjon felszedni nőket buliban, vagy lehet tanulni is?

Figyelt kérdés
Jártam bulikba régen haverokkal, de saját szubjektív megfigyelésem alapján is csak egy néhány srácnak ment nagyon jól ott az ismerkedés, a többség csak ivott, táncolt, esetleg odament egy-két csajhoz, de semmi érdemlegest nem alkotott. Én már rájöttem, hogy nekem nem a világom, nem tudok annyira gyorsan vonzalmat kialakítani olyan körülmények közt, amik ott vannak, más jellegű társasági eseményeken sokkal jobban ment. Ott nem is tudom mit kéne csinálni, látom a lányokat, hogy szépek, iszogatnak, jól érzik magukat, de most n+1.-iknek álljak be a sorba, aki bepróbálkozik? Meg milyen frappáns vagy szellemes dolgot lehetne mondani, hogy érdekessé váljak a szemében? Lehet nem is hallja, amit mondok, olyan hangzavar van. Vagyis na, én nem tudok az ilyen helyzetekkel mihez kezdeni, semmi udvariasság ne legyen, csak fogjam meg, smároljam le, van viszont olyan haverom, akinek jól megy, ő kicsit gátlástalan ilyen szempontból, odamegy, simul rá a csajokra, tényleg nagyon bátor, a számok őt igazolják.

tegnap 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Jó részegnek kell lenni mindkettőnek, vagy felelőtlennek, esetleg és nem utolsó sorban a vonzalmon múlik.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
meg kell tanulni ne idegesítsél már te is. Biciklizni is születni kell?
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Bőven lehet tanulni. A nők semennyire sem rejtélyes dolgok, pl. a PUA-soknak a technikái habár etikátlanok, elég pontosan ki tudják számítani a nőket mi hogy fogja érinteni. Egyszerűek, csak férfiként más, mert mi nem ilyenek vagyunk.


Én se tudok ilyen bulin csajozni, mert undorítónak tartom. Mindenki izzad, dohányszagú, alig van hely, büdös parfümszag van, meg undorodom attól hogy valszeg majdnem minden csajt meg lehet rakni a WC-ben részegen, az ilyen nők számomra nem érnek sokat (tény, hogy egy nő minél több férfival fekszik le, annál kevesebb az esély a hosszútávú kapcsolatra vele, és annál több lelki sérülése lesz).


Nekem nem ez a természetes közegem, és szerintem neked sem.


Nekem az, ha tanulok valamit, egy csoportban vagyok például, és válaszol rá egy lány, vagy én az övére. Felkeltjük véletlen egymás figyelmét, és elkezdünk beszélgetni egy témáról, barátság lesz, utána pedig lehet több.


Vagy hasonló módon, barátokon keresztül ismerem meg.


De valami természetes, nem tinder, meg hasonló húspiacok, én tényleg meg akarom ismerni a lányt, nem csak üríteni akarok. Ők üríteni járnak, kielégülni, mint az állatok. Persze, felőlem lehet, csak nem az én kultúrám, ez nekem túl barbár. Én értékelem az egészségemet, és egy olyan nőt érdemlek, aki igényes magára, az életére, mivel én is az vagyok.


Szóval, igazolják őt a számok, és? A cél ez, hogy dugjál random csajokkal? Lyukak kellenek, ingyen prostik?


Nekem egy igazi nő kell, akit nem szedhet fel bárki kedvére. Mert ha vele élek, szerintem ugyanúgy bárki felszedhetné. Max, miután már kiégett, talán már akarna szülni, na akkor talán hűséges lenne, mert már nincs más választása, másnak már nem kell.


Nem nagy cucc vagy élvezet megdugni random csajokat szerintem. Az érték abban van, amikor igazán szeret téged, CSAK téged, és nem dug másnap valaki mással.

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

3-as tiszta mint a víztükör.

Így van, az igazi intimitás és bensőségesség amikor érzel valamit a másik iránt ég és föld a buja élvezetekhez képest

tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a haverom mondta mindig kérdezi, hogy "na van kiszemelt?" és hogy segít, egyszer megkérdezte egyik csajt mit gondol rólam és azt mondta jól nézek ki, csak sz.rul táncolok, mondjuk nem tudom az ilyen party zenére hogyan kéne jól táncolni.

Nekem sem ez a természetes közegem, egy könyvtárban vagy vonaton sokkal simábban tudnék leszólítani egy lányt és beszélgetni józanon. A buliban igazából csak annyi, ha már annyiba kerül, nem bánnam, ha néha egy dugás összejönne, de ahhoz ott olyan kiállás kéne, ami valószínűleg sosem lesz.

tegnap 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Hát, az én elvem az, hogy csak olyanokat támogatok, akiknek van alap motivációjuk vagy akarnak változtatni, te reménytelen vagy, mert szerinted sosem lesz jó kiállásod.


Szerintem simán el lehet bármit érni, de te olyannak tűnsz aki simán feladja a dolgokat.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Igaz, ez most nagyon betalált. Esetleg van arra ötleted ezen hogyan lehetne változtatni?

tegnap 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább születni kell rá.
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Születni

A kisugárzásod, a külsőd és a magabiztosságod az veled születik…

ma 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!