Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akiknek nincs autójuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek nincs autójuk, végül mindenképp alulmaradnak autós férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Most az átlag férfi autós szintjéről beszélek, nem egy gazdag pasi autóiról.

ma 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%
10. Egy nagy lof@szt! A nők mániája, hogy őket mindenhova vinni kell! Nehogy már ezt is átdobáljátok a férfiakra!
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
11, ismerkedsz férfiakkal? Mert ha nem, akkor fogalmad sincs, milyenek és miket csinálnak.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csóró férfi kell a fenének. Az ilyennel nem lehet egy nyaralást se tervezni, nem hogy közös életet.
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem érezném, hogy ez bármi hátrányt jelentene.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem tudom, én hobbi szinten járok dugni csajokhoz, kb a megyén belül bármerre, autó nélkül nehéz lenne kivitelezni az éjszakai túrákat, sok nőről lemaradnék autó nélkül.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak azt várom el amivel én is rendelkezem. Az autó manapság alap.


N

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem várom el hogy legyen autója, ha az életkörülményei nem indokolják. De azt igen, hogy legyen jogsija és terve hogy majd később akár közösen autót vegyünk.
ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!