Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akiknek nincs autójuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek nincs autójuk, végül mindenképp alulmaradnak autós férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Most az átlag férfi autós szintjéről beszélek, nem egy gazdag pasi autóiról.

ma 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez alapján választ a nő, akkor bizony örülök, hogy egyedül maradtam.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Igen, a nők szerint az autó, az csak úgy terem, és nem egy vagyon az átlag magyar fizetéséhez képest. Az hogy nekik nincs, sőt sokszor még egy jogosítványok se, az nem fontos, mert drága a szegély festék! Amit nem is a férfiak miatt vesznek ugye!
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem érdekeltek az autók. És hogy akivel randizom, annak van-e, és ha van, milyen. És ezzel nem vagyok egyedül.


Bár most nyilván hazugnak fogsz kiáltani, ismerem a felszínes fajtád.

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
De ezt a sz*rt miért kell minden egyes nap ecsetelni valami ostoba pasinak? Full gáz b+...
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Páromnak nincs jogsija se :D erre varrjál gombot. Ostoba rinya megint. Farokméret után ez a kedvenc?
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
5, mert senki nem csengetett reggel nála, hogy leszopja.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar ha nincs kocsija, az se ha jogsija sincs, de utána ne engem használjon Bolt taxinak. Mert valahogy mégis mindig ez történt a múltban, aztán verte a mellét, hogy neki nincs szüksége kocsira. Ja, úgy valóban, ha volt egy palimadár akivel mindig vitette magát mindenhova. :D
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
8. De jó hogy ezt általában nők csinálják!
ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

9

K*rvára nem! Már nem adok eselyt autó nelkuli pasinak, pontosan azért amit a 8as ír. Nem fogom hurcibálni egyetlen pasi p*csaját sem! Mert veri a mellét az össze autótlan csóro, hogy ott a tömegközelekdes, aztán jön a kapcsolat, és már egyik sem akar felszállni a vonatra, sem semmilyen tömegközlekedesre. Hisz nekem van kocsim

ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!