Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyennek kell lenni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lenni, hogy a nő is akarjon velem ismerkedni, netalán nem csak túráztatni, de segíteni is azt, hogy sikeres legyen az ismerkedés?

Figyelt kérdés

#Érdeklődő nő #Nem közönyös #Nem csak túráztat
ma 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Vonzónak? De komolyan, szerinted min múlik ez? Azon, hogy érdekes, jó beszélgető partner, társaság legyél (ugye, még a kifejezés is létezik rá, hogy vonzó társaság) és külsőre is tetszél neki. Kb ennyi a titok. Akivel akadozik az ismerkedés, azt nem fogtad meg.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
“De komolyan, szerinted min múlik ez?” Én azt honnan tudjam? Pont azért nem volt soha sikerem, mert nem tudom! 😒
ma 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs varázsige. Vagy bejössz valakinek, vagy nem.

Sokat tud segíteni az egészéges önbizalom, az igényes kinézet, a saját stílus kialakítása, a jó kommunikáció (meta és verbális)...

Ha motyogva a padlót nézve akarsz randit kérni, közel se leszel olyan sikeres, mintha kis humorral fűszerezve beszélgetést kezdesz és megalapozod a randira hívást. Ha random nőkkel kezdesz közel se lesz olyan sikered, mintha felismered, hogy kinél zöld a lámpa és csak ahhoz mész oda.

Vagy van szociális érzéked, de akkor ez elég evidens lenne, vagy nincs. Nem lehet megtanulni úgy, hogy GYK-n kérdezel 3-at meg két könyvet elolvasol.

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyannak kell lenned, amilyen férfit az adott nő keres. De megéri színészkedni?
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Mi mást tudok tenni? Magamért nem kellek senkinek, kénytelen vagyok tehát olyanná válni, aki kell is valakinek, vagy egyedül maradok.
ma 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:

4, nem muszáj színészkedni, csak meg kell keresni azt a nőt, aki olyat keres, mint a kérdező.

Persze, szívás, de ez a párkeresés.

Ettől még lehet tudatosan tenni azért, hogy ebben, abban fejlődjön az ember.

ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6, persze, én ezt tudom, de akit csak a pina hajt, az színészkedni fog.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol és hogyan próbáltál eddig ismerkedni?
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Internet, randi appok, pár facebook csoport. Hogyan? Csetelve, vagy mire gondolsz hogyan alatt? Nyilván rosszul.
ma 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!